Львів'яни закликали міську раду назвати вулицю на честь Тараса Хаммера

ПОЛІТИКА
13.07.2022, 18:18
Львів'яни закликали міську раду назвати вулицю на честь Тараса Хаммера

Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.

Із відповідною заявою до Львівської міської ради звернулася ініціативна група, очолювана дружиною правосекторівця Тараса Бобанича – Наталею.

Як з'ясувалося, родина і побратими полеглого смертю хоробрих добровольця просить владу присвоїти одній із вулиць міста імені друга "Хаммера".

«Ми сподіваємося, що у міськраді Львова розуміють, яке значення мала постать Тараса не тільки для його рідного міста, але і для всієї України та не будуть зволікати з вшануванням Героя. Кожна хвилина його життя була присвячена жорсткій безкомпромісній боротьбі за долю України: на барикадах Майдану, на вулицях українських міст, в окопах російсько-української війни. Ми впевнені, що його життєвий шлях – це яскравий приклад для теперішніх і майбутніх поколінь українців», – йдеться у вказаній заяві.

Цілком очевидно, що подібну ініціативу повинна наслідувати й Полтава, яку неодноразово відвідував український патріот і націоналіст Тарас Бобанич із різними місіями.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький присвоїв 2-му окремому батальйону ім'я Тараса Хаммера.

Читайте також:
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40
Опінії
Пам'ятаймо, Москва як ніхто вміє ділити, щоби нищити! Особливо підступно цю тактику вона вчиняє віками щодо волелюбного українського народу.
03 лютого, 20:30
Історія
22 січня 1919 року у середмісті Києва було доволі гамірно й по-святковому тепло. На вулицях майоріли синьо-жовті стяги, натовп чекав дива...
22 січня, 07:12
Історія
Нинішня влада України у цілому і Львова зокрема не розшукує прізвища і нащадків каральних служб СССР. Вони й досі тут, чекають на Москву.
06 січня, 20:30