Львів'яни закликали міську раду назвати вулицю на честь Тараса Хаммера

ПОЛІТИКА
13 липня, 18:18
Львів'яни закликали міську раду назвати вулицю на честь Тараса Хаммера

Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.

Із відповідною заявою до Львівської міської ради звернулася ініціативна група, очолювана дружиною правосекторівця Тараса Бобанича – Наталею.

Як з'ясувалося, родина і побратими полеглого смертю хоробрих добровольця просить владу присвоїти одній із вулиць міста імені друга "Хаммера".

«Ми сподіваємося, що у міськраді Львова розуміють, яке значення мала постать Тараса не тільки для його рідного міста, але і для всієї України та не будуть зволікати з вшануванням Героя. Кожна хвилина його життя була присвячена жорсткій безкомпромісній боротьбі за долю України: на барикадах Майдану, на вулицях українських міст, в окопах російсько-української війни. Ми впевнені, що його життєвий шлях – це яскравий приклад для теперішніх і майбутніх поколінь українців», – йдеться у вказаній заяві.

Цілком очевидно, що подібну ініціативу повинна наслідувати й Полтава, яку неодноразово відвідував український патріот і націоналіст Тарас Бобанич із різними місіями.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький присвоїв 2-му окремому батальйону ім'я Тараса Хаммера.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Певно, що мокшанам, удмуртам та іншим слід переймати досвід фінів і перестати плазувати перед імперією поки їх не могилізували на фронті.
28 вересня, 18:36
Історія
Трагічна історія школи №1 у Беслані: про що мовчать осетини, путінський режим і кремлівська пропаганда ось уже не одне десятиліття?..
01 вересня, 09:12
Війна
Полеглого смертю хоробрих воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя.
29 серпня, 08:01
Мистецтво
У мадридському музеї Прадо, в одному із залів, скромно у куточку висить портрет молодого ченця. Напрочуд сучасна особа.
24 серпня, 19:45
Політика
Президент Анджей Дуда вшанував пам'ять полеглих у боях за Варшаву вояків Армії УНР, які разом з Військом Польським зупинили більшовиків.
15 серпня, 17:01
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
11 серпня, 07:54