Замість росіянина Нєкрасова у Львові тепер є вулиця Юрія Руфа

ПОЛІТИКА
01 липня, 07:56
Замість росіянина Нєкрасова у Львові тепер є вулиця Юрія Руфа

Уродженця Бережан і невтомного, радикального барда-нонконформіста сучасності Юрія Дадака на псевдо "Руф" увічнили у топоніміці Львова.

Відповідний звіт напередодні, 30 червня, оприлюднила пресслужба на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, робоча група з перейменування вулиць при Львівській міській раді кілька тижнів не знаходила одностайної позиції щодо набуття вулиці Ніколая Нєкрасова нового імені, тобто на честь Юрія Руфа.

Відтак тільки суспільний розголос, зокрема і через соціальні мережі, та тиск громадськості на чиновників поставив крапку у тривалій бюрократичній процедурі.

Замість росіянина Нєкрасова у Львові тепер є вулиця Юрія Руфа_1

Оновлення назви урбаноніму підтримало понад 20 тисяч львів'ян (de facto 100% голосів – прим. ред.), із яких 8570 учасників опитування (тобто, 42,8% голосів – прим. ред.) свідомо обрали варіант "вулиця Юрія Руфа".

«При перейменуванні вулиць була врахована і думка громади. Раніше впродовж тижня у Львові тривало online-голосування за варіанти нових топонімів. Пропозиція нової назви для кожної з вулиць, яка набрала найбільше голосів на вебпорталі міської ради, отримала один додатковий голос при ухваленні рішення відповідною робочою групою. Думка громадськості щодо найменування перших вулиць практично цілком співпала з голосуванням членів робочої групи», – прокоментував ситуацію перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Станом на 1 липня, розташована у Личаківському районі Львова, вулиця Юрія Руфа тягнеться паралельно вулиці Личаківській від стадіону "Скіф" (на сході) до пам'ятника Мар'яну Панчишину (на заході).

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що цьогоріч весною, захищаючи Україну у боях за Попасну на Луганщині, від рук російських окупаційно-терористичних сил смертю хоробрих поліг український поет-націоналіст, письменник і громадський діяч Юрій Дадак.

Замість росіянина Нєкрасова у Львові тепер є вулиця Юрія Руфа_3
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Новини
Головнокомандувач Збройних Сил України ініціював присвоєння полеглому воїну Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" звання Героя.
06 серпня, 08:18
Історія
В історії нашого східного сусіда занадто багато криваво чорних сторінок і білих плям, про які росія воліла б забути й стерти з пам'яті.
02 серпня, 07:07
Книги
Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.
18 липня, 08:18
Полтава
На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.
15 липня, 08:18
Політика
Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.
13 липня, 18:18