Майбутній склад Держдуми РФ – не легітимний, – Європарламент

СВІТ
17.09.2021, 13:52
Майбутній склад Держдуми РФ – не легітимний, – Європарламент
Фото: Deutsche Welle

Європейський парламент видав путінському режиму чорну мітку, попередивши про наслідки незаконних виборів до Державної Думи.

Про це йдеться у резолюції, ухваленої більшістю голосів євродепутатів напередодні, 16 вересня, під час пленарної сесії, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, члени Європарламенту закликали уряди 27 країн-членів Європейського союзу не визнавати легітимним майбутній склад Державної думи після виборів 17-19 вересня.

У документі вказується, від 1996 року результати всіх волевиявлень на Московії регулярно фальсифікуються, що було неодноразово задокументовано незалежними спостерігачами.

«Російський режим загрожує миру та безпеці в Європі, продовжуючи систематичні порушення прав людини відносно своїх громадян і агресивну зовнішню політику, включно з незаконною окупацією Криму, кібератакам на інфраструктуру країн-членів ЄС і частим недотриманням норм міжнародного права. Ситуація в РФ стрімко погіршується, оскільки Путін посилює репресії проти демократичних сил із метою змусити мовчати критиків і обмежити свободу мирних зібрань», – йдеться у резолюції європарламентарів.

Більшість депутатів Європарламенту таки прозріли, зазначивши, що путінський режим – це рецесивна авторитарна клептократія на чолі з довічним президентом, оточеним олігархами, яких варто притягти до відповідальності за вчинені правопорушення.

«У зв'язку з цим країнам-членам ЄС слід бути готовими не визнавати новий склад Держдуми й розглянути можливість виключення РФ із низки міжнародних організацій і парламентських асамблей, зокрема ПАРЄ, якщо цьогорічні російські парламентські вибори будуть визнані сфальсифікованими, проведеними з порушеннями демократичних принципів і міжнародного права. Волевиявлення росіян вважати справедливими та прозорими вже просто неможливо, адже влада посилила репресії та знищила будь-яку політичну конкуренцію», – наголошується у резолюції Європарламенту.

Як один із механізмів тиску на Кремль вимагається невідкладно розробити детальну стратегію зниження залежності від вуглеводнів із РФ: до 2030 року імпорт нафти має скоротитися на 78-79%, а газу – на 58-67%.

Нарешті, країнам-членам ЄС пропонується використати свій вплив і закликати до виключення Московії з платіжної системи SWIFT, аби утримати путінський режим від подальшої агресивної поведінки, а також бути готовими цілковито відмовитися від покупки російських вуглеводнів, якщо Кремль і надалі загрожуватиме європейським державам, як це відбувається останні 8 років.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у міністерстві оборони Фінляндії переконані, що РФ готується до нападу на Східну Європу.

Читайте також:
Політика
Жаба з гадюкою знову сплелися у несамовитому симбіозі з метою наново росіянізувати східноукраїнський форпост – Харків.
30.09.2021, 10:23
Політика
Вибори до Держдуми РФ розпочалися 17 вересня – в день окупації західної частини України та Польщі.
20.09.2021, 19:25
Політика
Музикант Сергій Василюк кандидує до Верховної Ради по 197 одномандатному виборчому округу з центром у Каневі Черкаської області.
11.09.2021, 18:56
Світ
Сьогодні опівдні, 31 серпня, у сесійній залі Рійґікоґу естонські народні обранці проведуть другий тур президентських виборів.
31.08.2021, 11:04
Світ
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17.06.2021, 14:00
Світ
Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.
16.06.2021, 10:34