«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни

Опінії
19 листопада, 09:33
«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни
Фото: Facebook

Наймаючи собі у радники, потужні менеджери тощо сміття з «Партії Регіонів», ба більше: самий сік Антимайдану, — ввижається Майдан!

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

В інтерв'ю каналу NOS влітку 2022 Володимир Зеленський зізнався, що знав про вторгнення заздалегідь, але боявся «паніки», риття окопів і головне, що люди «знесуть уряд». Певно, щоб обрати щось більш професійне...

Тепер, от і звучить теза з вуст гаранта «Майдан-3 через РФ хоче скинути президента». Не секрет, що багатьом нинішнім очільникам Майдан просто сидить у печінках, бо зламав усю малину.

Чи ось здаєм месьє Татарова — як він тих майданівців душив-душив, а вони зуміли переламати ситуацію. Адже Майдан ніколи не був технологією РФ, це чистий імпульс низів — пульс змін, час яких уже наставав.

Думаю, в Офісі президента дуже сцуть, що воєнний стан колись закінчиться, а питання про Оман, Чонгар, Маріуполь, наумових та баканових в СБУ нікуди не зникли. «Майдан» — то є термін великого протесту за зміни. І походу наші let's speak from my heart'и дуже бояться демократії в чистому вигляді.

«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни_1

Днями я їхала на зустріч, сіла в таксі. І чоловік за кермом спитав:

– Не підкажете, як правильно виїхати на міст Патона, бо я відносно недавно в Києві.

Слово за слово і я дізнаюсь, що він біженець з Херсона:

– Був власником прибуткового бізнесу з будівництва та обслуговування басейнів. Офіс на 400 квадратних метрів. Тепер бомж, — пауза з тонкою тривоги в голосі — і таксую...

Чоловік розказав про втрачені активи, затоплений красивий дім і про своє пробирання через окупацію на вільну землю минулого літа. Слово за слово, ми заговорили про фактор мітингів на підтримку України в Херсоні, а я сказала, що вони стали ключовою подією в цивільному опорі окупації.

– Я там був регулярно. Ми туди ходили навіть, коли стріляли...

Це важливий момент команді Зеленського на замітку. Коли наші люди виходять на мітинги навіть в умовах глухої окупації — це робить честь нашим громадянам.

І не робить честі владі, яка шукала, як би помириться із «Л/ДНР», позаглядати в очі путіну, втихомирити «націоналістичних радикалів» і за кілька годин до вторгення сподівалась, що «може пронесе». Не робить честі тим політикам.

Тим політикам, які вважають, що демократичні мітинги, майдани, відстоювання своїх прав — це «сплошне іпсо Кремля» і «плани РФ». Їм чужі наші «майдани», бо у них прошивка какой різніци і Антимайдану.

– Ви не знаєте, може, комусь треба басейн зробить?

– Думаю, багато хто би хотів свій басейн, але після досвіду Бучі та Ірпеня — трошки не до цього.

Чоловік із таксі натхненно розказує про те, як буде відбудовувати Херсон. Питає, чи діждеться цього часу, а я чесно виклала свої аргументи... Питає мене:

– А ви любите басейни?

– Я байдужа до цього. Але може колись, як в сорокет заведу свій заміський будиночок.

– Дякую, що поговорили. Візьміть візитку, надумаєте будете робити басейн — зроблю за херсонськими цінами.

Так у мене уже є знижка на басейн. У домі, якого ще немає...
Читайте також:
Політика
Попри поширену кремлівськими й західним засобами масової дезінформації думку про "тотальну корупцію" в Україні, вона не зруйнувала державу.
14 вересня, 20:04
Політика
Плекання розвитку наявних демократичних інституцій, прав і свобод громадян має бути пріоритетом будь-якої української влади.
20.08.2022, 19:52
Політика
Відповідь риторична, але очевидна: і можна, і треба. Чому? Щоби влада не капітулювала і щоби на тлі бойових дій не скурвилася і не крала.
21.07.2022, 19:38
Політика
Певно, учасникам так званого "Мукачівського котла" не вдасться відсидітися, коли Схід і Південь України охоплені вогнем російської агресії.
06.06.2022, 06:56
Політика
Вільне володіння зброєю зробить життя безпечнішим, адже злочинець спершу, ніж нападати на жертву, тричі подумає, чи має вона пістолет.
25.05.2022, 07:01
Опінії
Гра у референдуми – дуже небезпечна не лише для України. Невже історія з Кримом нічого і кого не навчила?
11.12.2021, 21:21