«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни

Опінії
19.11.2023, 09:33
«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни
Фото: Facebook

Наймаючи собі у радники, потужні менеджери тощо сміття з «Партії Регіонів», ба більше: самий сік Антимайдану, — ввижається Майдан!

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

В інтерв'ю каналу NOS влітку 2022 Володимир Зеленський зізнався, що знав про вторгнення заздалегідь, але боявся «паніки», риття окопів і головне, що люди «знесуть уряд». Певно, щоб обрати щось більш професійне...

Тепер, от і звучить теза з вуст гаранта «Майдан-3 через РФ хоче скинути президента». Не секрет, що багатьом нинішнім очільникам Майдан просто сидить у печінках, бо зламав усю малину.

Чи ось здаєм месьє Татарова — як він тих майданівців душив-душив, а вони зуміли переламати ситуацію. Адже Майдан ніколи не був технологією РФ, це чистий імпульс низів — пульс змін, час яких уже наставав.

Думаю, в Офісі президента дуже сцуть, що воєнний стан колись закінчиться, а питання про Оман, Чонгар, Маріуполь, наумових та баканових в СБУ нікуди не зникли. «Майдан» — то є термін великого протесту за зміни. І походу наші let's speak from my heart'и дуже бояться демократії в чистому вигляді.

«Майдан» — то є термін великого протесту за зміни_1

Днями я їхала на зустріч, сіла в таксі. І чоловік за кермом спитав:

– Не підкажете, як правильно виїхати на міст Патона, бо я відносно недавно в Києві.

Слово за слово і я дізнаюсь, що він біженець з Херсона:

– Був власником прибуткового бізнесу з будівництва та обслуговування басейнів. Офіс на 400 квадратних метрів. Тепер бомж, — пауза з тонкою тривоги в голосі — і таксую...

Чоловік розказав про втрачені активи, затоплений красивий дім і про своє пробирання через окупацію на вільну землю минулого літа. Слово за слово, ми заговорили про фактор мітингів на підтримку України в Херсоні, а я сказала, що вони стали ключовою подією в цивільному опорі окупації.

– Я там був регулярно. Ми туди ходили навіть, коли стріляли...

Це важливий момент команді Зеленського на замітку. Коли наші люди виходять на мітинги навіть в умовах глухої окупації — це робить честь нашим громадянам.

І не робить честі владі, яка шукала, як би помириться із «Л/ДНР», позаглядати в очі путіну, втихомирити «націоналістичних радикалів» і за кілька годин до вторгення сподівалась, що «може пронесе». Не робить честі тим політикам.

Тим політикам, які вважають, що демократичні мітинги, майдани, відстоювання своїх прав — це «сплошне іпсо Кремля» і «плани РФ». Їм чужі наші «майдани», бо у них прошивка какой різніци і Антимайдану.

– Ви не знаєте, може, комусь треба басейн зробить?

– Думаю, багато хто би хотів свій басейн, але після досвіду Бучі та Ірпеня — трошки не до цього.

Чоловік із таксі натхненно розказує про те, як буде відбудовувати Херсон. Питає, чи діждеться цього часу, а я чесно виклала свої аргументи... Питає мене:

– А ви любите басейни?

– Я байдужа до цього. Але може колись, як в сорокет заведу свій заміський будиночок.

– Дякую, що поговорили. Візьміть візитку, надумаєте будете робити басейн — зроблю за херсонськими цінами.

Так у мене уже є знижка на басейн. У домі, якого ще немає...
Читайте також:
Опінії
Демократія — не тільки слово, це перш за все рівні права й обов'язки всіх без виключення громадян. Але Україна все ще у лапах агентури РФ.
13 червня, 13:46
Опінії
Корупційний Голем породжений гучними розслідуваннями українських журналістів. Він ніяк не похитнувся від заяв Бігусів, Ніколових, Шабуніних.
10 березня, 15:48
Опінії
«Президент Голобородько» та його слуги втратив довіру українського народу. Та чи втратять вони владу після 20 травня 2024 року?
01 березня, 13:45
Опінії
Станом на середину лютого 2024 року фактичним керівником України є особа з офіційною посадою... Єрмака. Голобородько ж — його петрушка.
13 лютого, 13:48
Політика
Треба закінчувати вважати владу «зелених» тупою, боягузливою чи безвідповідальною. На Печерських пагорбах засів хитрий і підступний ворог.
08 лютого, 13:38
Політика
Попри поширену кремлівськими й західним засобами масової дезінформації думку про "тотальну корупцію" в Україні, вона не зруйнувала державу.
14.09.2023, 20:04