Майже 5 млн грн на ЗСУ виділила Великосорочинська громада

ПОЛТАВА
29 лютого, 07:12
Майже 5 млн грн на ЗСУ виділила Великосорочинська громада

Коли на кону життя всієї нації — гроші втрачають всяку цінність. Тому їх краще спрямувати у потрібне русло: на потреби наших захисників.

На цьому наполягають у Великосорочинській сільській раді, депутати якої напередодні виділи 4 мільйони 900 тисяч гривень для української армії. Такі відомості виклала медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на звіт органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що половину вказаної суми — 2 мільйони гривень — на закупівлю FPV-дронів у кількості орієнтовно 65 одиниць. Іншу половину — на придбання автотранспортного засобу для оперативних потреб.

За решту 900 тисяч гривень планується купити засоби аеророзвідки та зв'язку. А саме: 1 квадрокоптер DJI MAVIC 3T; 2 тепловізійних приціли INFIRAY (Iray) Saim SCT35 V2; 1 зарядна станція Bandera Power 860 S; 3 тепловізійних приціли AGM Rattler TS25-256; 1 підсилювач сигналів перешкод протидії безпілотним літальним апаратам «БУМБОКС».

«Наша громада продовжує допомагати Збройним Силам України. Оборона нашої держави — це обов'язок кожного», — наголосив голова сільради Олександр Тищицький.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як рівно місяць тому Великосорочинська громада спрямувала на підтримку Сил оборони України 6 мільйонів 200 тисяч гривень. За ці кошти придбали автівки та дрони.

Читайте також:
Полтава
Московитським загарбникам ніколи не були раді на українській землі. Ворог цього відверто не розуміє, а тому платить велику криваву ціну.
19 квітня, 19:15
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
14 квітня, 16:12
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21
Полтава
Прислужник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов віднині стежитиме за містянами. Дарма, що жителі Пирятина не давали на це згоди.
07 квітня, 10:26
Полтава
Поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.
03 квітня, 06:03
Полтава
Гроші спрямують на придбання необхідного на фронті нашим захисникам обладнання. Перш за все, безпілотних літальних пристроїв.
01 квітня, 14:43