Мар'їнка – «українська Хіросіма»

ВІЙНА
04 березня, 19:23
Мар'їнка – «українська Хіросіма»
Фото: Останній Бастіон

За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.

Відповідні фотознімки з ущент зруйнованого загарбниками з ресурсної федерації московії оприлюднив відомий український журналіст і громадський діяч Денис Казанський.

Як вдалося з'ясувати, наперекір бравурним пропагандистським заявам росіян, стерте з лиця Землі окупантами місто Мар'їнка досі перебуває під синьо-жовтим стягом свободи.

Водночас викладені кадри жахають трагедією, яку спізнали майже всі колись населенні пункти Донеччини та Луганщини, скажімо, Бахмут, Маріуполь, Соледар чи Попасна...

У принципі, цілком очевидно, що саме так після жорстких бомбардувань, але тільки ядерною зброєю, виглядали японські міста Хіросіма з Наґасакі, де втрати серед цивільних перевищували військові.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", британська розвідка оцінила вплив погоди на оборону українськими військовослужбовцями багатостраждальної фортеці Бахмут.

Мар'їнка – «українська Хіросіма»_1
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_3
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_5
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_7
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Постійно змінний стан нашої зірки, на поверхні якої вирує вогняний смерч заввишки 120 тисяч кілометрів, зафільмували астрофізики зі США.
27 березня, 17:37
Світ
Представники корінних і поневолених ресурсною федерацією московії народів вийшли на пікет задля підтримки в'язнів кремлівського режиму.
26 березня, 16:38
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46