Мар'їнка – «українська Хіросіма»

ВІЙНА
04.03.2023, 19:23
Мар'їнка – «українська Хіросіма»
Фото: Останній Бастіон

За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.

Відповідні фотознімки з ущент зруйнованого загарбниками з ресурсної федерації московії оприлюднив відомий український журналіст і громадський діяч Денис Казанський.

Як вдалося з'ясувати, наперекір бравурним пропагандистським заявам росіян, стерте з лиця Землі окупантами місто Мар'їнка досі перебуває під синьо-жовтим стягом свободи.

Водночас викладені кадри жахають трагедією, яку спізнали майже всі колись населенні пункти Донеччини та Луганщини, скажімо, Бахмут, Маріуполь, Соледар чи Попасна...

У принципі, цілком очевидно, що саме так після жорстких бомбардувань, але тільки ядерною зброєю, виглядали японські міста Хіросіма з Наґасакі, де втрати серед цивільних перевищували військові.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", британська розвідка оцінила вплив погоди на оборону українськими військовослужбовцями багатостраждальної фортеці Бахмут.

Мар'їнка – «українська Хіросіма»_1
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_3
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_5
Мар'їнка – «українська Хіросіма»_7
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36