Масовий спалах сказу виявили на території ТОРДЛО

ВІЙНА
15.11.2021, 12:57
Масовий спалах сказу виявили на території ТОРДЛО

Лікарні окупованої російсько-терористичними військами частини Донецької області не встигають щеплювати населення від сказу.

На непідконтрольній українській владі території фіксують небачений спалах інфекційної хвороби, про що скаржаться у Telegram місцеві жителі, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер відомо, що в одній із лікарень Макіївки щодня доводиться обробляти рани покусаних бродячими собаками людей, але медикаментів на всіх не вистачає; дехто у наступні дні помирає від сказу.

На загал ситуація у регіоні, де панує російський агресор і його кримінальні маріонетки з так званої "ДНР", загрожує перерости у катастрофу локального масштабу.

«Але про це нікому не можна говорити, особливо лікарі опинилися у скрутному становищі. По-перше, так звана влада мовчить, а по-друге, варто лише підняти цю тему, як "набігають" різні зоозахисники та називають тебе вбивцею. За останні роки у нас зросла кількість зграй дворняг, які без причин нападають і кусають, а наслідки від їхніх укусів зчаста призводять до летальних випадків», – коментують ситуацію місцеві жителі.

Прикметно, але рупори кремлівської пропаганди ні сном ні духом про спалах небезпечного захворювання на окупованій частині Донеччині, навіть коронавірусна пандемія останнім часом стала для них другорядною темою на тлі "мігрантської" навали на Польщу та концентрації військ РФ поряд з українським кордоном.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається на молодь, яка не палає бажанням жити у резервації.

Читайте також:
Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим
07 січня, 14:51
На Бішкек спрацював тиск Москви, яка хоче зберегти рештки постсовєцької недоімперії, не втративши вплив на Середню Азію.
07 січня, 10:25
Казахстан, сам того не відаючи, відвів удар від України. Але то на краще, тепер у Путіна велика проблема безпосередньо у підчерев'ї РФ.
07 січня, 08:33
У Фороському парку в окупованому Криму знищують 350-річні дерева
05 січня, 20:11
Міністерство оборони московії анонсувало облаштування полігону «Старокримський» в окупованому Криму
03 січня, 19:45
От вам і “знаменитий пломбір у вафельному стаканчику за 19 копійок”.
14.12.2021, 18:08