Масовий спалах сказу виявили на території ТОРДЛО

ВІЙНА
15.11.2021, 12:57
Масовий спалах сказу виявили на території ТОРДЛО

Лікарні окупованої російсько-терористичними військами частини Донецької області не встигають щеплювати населення від сказу.

На непідконтрольній українській владі території фіксують небачений спалах інфекційної хвороби, про що скаржаться у Telegram місцеві жителі, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер відомо, що в одній із лікарень Макіївки щодня доводиться обробляти рани покусаних бродячими собаками людей, але медикаментів на всіх не вистачає; дехто у наступні дні помирає від сказу.

На загал ситуація у регіоні, де панує російський агресор і його кримінальні маріонетки з так званої "ДНР", загрожує перерости у катастрофу локального масштабу.

«Але про це нікому не можна говорити, особливо лікарі опинилися у скрутному становищі. По-перше, так звана влада мовчить, а по-друге, варто лише підняти цю тему, як "набігають" різні зоозахисники та називають тебе вбивцею. За останні роки у нас зросла кількість зграй дворняг, які без причин нападають і кусають, а наслідки від їхніх укусів зчаста призводять до летальних випадків», – коментують ситуацію місцеві жителі.

Прикметно, але рупори кремлівської пропаганди ні сном ні духом про спалах небезпечного захворювання на окупованій частині Донеччині, навіть коронавірусна пандемія останнім часом стала для них другорядною темою на тлі "мігрантської" навали на Польщу та концентрації військ РФ поряд з українським кордоном.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається на молодь, яка не палає бажанням жити у резервації.

Читайте також:
Кримінал
На новоокупованих територіях репресії набувають усе нових і нових обертів, росіяни не цураються практикувати методи чекістів і ґестапівців.
02 серпня, 08:18
Світ
рф має намір отримати частину грузинського курорту Бічвінта
26 липня, 16:52
Політика
Чи може росія повторити концепцію "народних республік" в умовах 2022-го? Швидше ні, аніж так.
16 липня, 09:27
Війна
Колишній народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький організовує "референдуму" щодо приєднання до ресурсної федерації.
15 липня, 07:09
Війна
За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.
10 липня, 18:18
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00