Українська молодь тікає з «донбаського ґетто»

ВІЙНА
02 серпня, 07:59
Українська молодь тікає з «донбаського ґетто»
Фото: YouTube

Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.

Про це свідчить інтерв'ю сепаратиста і колаборанта Олександра Кофмана з лав терористичного уґруповання "ДНР" пропаґандистському телеканалу "Юнион".

За словами кремлівської маріонетки, на сьогодні 87% студентів вищих навчальних закладів із тимчасово окупованих районів Донецької області планують виїхати звідти одразу по отриманню дипломів.

Терорист Кофман пояснює таку ситуацію тим, що маса молодих людей не бере добровільної активної участі у громадському житті "недореспубліки", а отже треба їх змусити полюбити так звану "ДНР".

Водночас він не наважився озвучити заходи, якими сáме окупаційна адміністрація планує зупиняти відтік молоді з "донбаського ґетто"; ймовірно, кремлівські куратори ще не надіслали відповідні методички.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чим ближче 24 серпня, тим активніше російський аґресор вестиме обстріли позицій українських захисників на Донеччині та Луганщині.

Читайте також:
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27 жовтня, 13:22
Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.
13 вересня, 13:13
Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.
06 травня, 14:44
На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.
30 квітня, 11:24
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.
02 квітня, 10:48