Українська молодь тікає з «донбаського ґетто»

ВІЙНА
02.08.2021, 07:59
Українська молодь тікає з «донбаського ґетто»
Фото: YouTube

Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.

Про це свідчить інтерв'ю сепаратиста і колаборанта Олександра Кофмана з лав терористичного уґруповання "ДНР" пропаґандистському телеканалу "Юнион".

За словами кремлівської маріонетки, на сьогодні 87% студентів вищих навчальних закладів із тимчасово окупованих районів Донецької області планують виїхати звідти одразу по отриманню дипломів.

Терорист Кофман пояснює таку ситуацію тим, що маса молодих людей не бере добровільної активної участі у громадському житті "недореспубліки", а отже треба їх змусити полюбити так звану "ДНР".

Водночас він не наважився озвучити заходи, якими сáме окупаційна адміністрація планує зупиняти відтік молоді з "донбаського ґетто"; ймовірно, кремлівські куратори ще не надіслали відповідні методички.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чим ближче 24 серпня, тим активніше російський аґресор вестиме обстріли позицій українських захисників на Донеччині та Луганщині.

Читайте також:
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11 травня, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16 лютого, 09:26
Опінії
Наперед зазначимо, що обоє одіозних щурів – мешканці бункерів: перший закопався під Кремлем, другий – під огризком віртуальної Новоросії.
08 лютого, 10:35
Війна
Рада нелегітимної Державної думи РФ відклала до лютого готове звернення на ім'я Владіміра Путіна щодо визнання бандформувань "ДНР" і "ЛНР".
25 січня, 12:22
Війна
18-річна Кіра Пушиліна є власницею трикімнатної квартири в елітній багатоповерхівці у середмісті окупованого росіянами Донецька.
22.12.2021, 11:25
Війна
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27.10.2021, 13:22