Маючи манікюр, Путін не натискатиме на ядерну кнопку, – ексрозвідник Юрій Швець

ВІЙНА
23 лютого, 08:37
Маючи манікюр, Путін не натискатиме на ядерну кнопку, – ексрозвідник Юрій Швець

Кремлівський "бункерний щур" повторив передвоєнну промову Адольфа Гітлера: «Ми хочемо миру, але розпалювачі війни втягують нас у конфлікт».

Так званий "сольний виступ" Владіміра Путіна під час засідання Ради безпеки РФ детально розібрав колишній совєцький розвідник українського походження Юрій Швець, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами резидента спеціальних служб СССР у США, виступ очільника Кремля був записаний заздалегідь, а затим нашвидкуруч змонтований з іншими нарізаними кадрами.

«Ось у цьому показовому відео, коли Путін начебто був присутній на засіданні Ради безпеки, я звернув увагу – у нього червоні очі людини, яка не виспалася, мішки під очима, ніби він не спав ніч, він непокоївся, він боявся. Я вже не кажу про тих присутніх у залі – у них руки тряслися, у них язик заплітався, як у того ж Наришкіна. Вони були наче залякані бандерлоги перед роззявленою пащею удава. А ще я звернув увагу на нігті – у Путіна вони підточені, зроблений якісний манікюр. Тому я маю запевнити, що люди з такими кігтиками, з таким манікюром червону кнопку не натискають і не оголошують ядерної війни», – зауважив Юрій Швець.

Також колишній совєцький розвідник додає, що наразі у Кремлі перемогу здобуло угруповання ґебіста Ніколая Патрушева, який планував здійснити "палацовий переворот" проти Путіна, але "бункерний щур" випередив його.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що військово-морський флот країни-агресора посилюється в акваторії Азовського моря.

Читайте також:
Війна
Останнім часом в інформаційному просторі стало непристойно багато директора російської Служби зовнішньої розвідки Сєрґєя Наришкіна.
12 квітня, 20:56
Опінії
Історія ніколи не ходить по колу. Але вона як ніколи іронічна...
21 березня, 16:09
Світ
Кремлівський "залізний щур", який параноїдально стурбований власною безпекою, взявся оновлювати особовий склад тілоохоронців.
18.09.2021, 08:01
Політика
Міжнародні санкції, накладені на РФ за окупацію Криму, збиття літака MH-17 і подібні злочини, – діють, а холодильник перемагатиме телевізор.
23.04.2021, 08:59
Світ
Додон обмовився про можливість дострокових парламентських виборів в Молдові вже у 2021 році.
27.12.2020, 15:21