Мелітопольські тероборонівці показали, як нищать російську техніку

ВІЙНА
13.11.2022, 09:54
Мелітопольські тероборонівці показали, як нищать російську техніку

На Запорізькому напрямку Південного фронту нині гаряче, українські захисники рішуче завдають вогневих уражень окупантам із РФ.

Відповідний відеозвіт із зони ведення бойових дій оприлюднили вояки Мелітопольського батальйону 110 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України.

Зазначається, що військовослужбовці виконують наказ військового командування та боронять від російських загарбників задану смугу відповідальності на Запорізькому напрямку.

«Воїнами мелітопольського батальйону Запорізької бригади ТрО знищено російський БТР-82 кумулятивним боєприпасом, що прилетів від "пташки" згори. Кумулятивний заряд прошиває БТР наскрізь і пошкоджує все всередині на лінії польоту заряду: деталі двигуна, електричні джгути, озброєння, гідравліку та все інше.

Також бійці знищили російський танк Т-90 за допомогою пострілів РПГ, що прилетіли до окупантів з неба. А, як відомо, верхня частина башти у танка найменш захищена від ураження. Завзято, влучно та ефективно! Тепер ніяка російська сволота не буде гатити в українців з цього металобрухту», – відзвітували у пресслужбі 110 Окремої бригади ТрО ЗСУ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що після втечі з Правобережної Херсонщини московити спробують пробити коридор від Запоріжжя до Дніпра і від Сум до Полтави.

Читайте також:
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту палає не менше за сусідній Сватівський і Бахмутський, але тут бої зосереджені у лісовій гущавині.
вчора, 17:00
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 1 лютого
01 лютого, 10:05
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11