Мера-колаборанта Струка поховали у ненависному йому Києві

ПОЛІТИКА
21 червня, 17:01
Мера-колаборанта Струка поховали у ненависному йому Києві
Фото: Бабель

Тіло колишнього міського голови Кремінної на Луганщині, українофоба та ексрегіонала Володимира Струка зарили у столичну землю.

Світлину його могили на своєму Telegram-каналі виклав головний редактор рубіжанського видання "Трибун" Олексій Артюх, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує наш колега, поплічник керівника обласного угруповання "Партії регіонів" Луганської області Сергія Єфремова похований на одному з цвинтарів Києва.

Водночас невідомо, хто дав дозвіл і посприяв перевезенню вбитого сепаратиста й колаборанта з тимчасово окупованої Кремінної до української столиці.

«Могила мера Володимира Струка, який ще 2014 року загравав із бойовиками"ЛНР", але потім спокійнісінько виграв місцеві вибори. Цьогоріч у березні він загинув за нез'ясованих до кінця обставин. Нині спочиває на Звіринецькому кладовищі у Києві», – повідомив Олексій Артюх.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", поплічник експрезидента Віктора Януковича і співавтор диктаторських законів 16 січня 2014 року Андрій Портнов досі перебуває в Україні.

Мера-колаборанта Струка поховали у ненависному йому Києві_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Колишній член Партії Регіонів, а нині ґауляйтер Володимир Сальдо пообіцяв своїм кураторам приєднати Херсонську область до РФ.
19 травня, 19:23
Світ
Самозвана влада непідконтрольного грузинському уряду сепаратистського Цхінвальського регіону оголосила про намір увійти до складу росії.
14 травня, 08:17
Світ
Конституційна більшість Національних зборів автономної Республіки Сербської взялася нищити сталий мир у Боснії та Герцеговині.
12 лютого, 11:34
Новини
А куди дивилася спецслужба до 2014 року?
21 січня, 12:58
Кримінал
Щомісячно обвинувачений отримував грошове забезпечення у розмірі 31 500 рублів
20 січня, 13:12