Мертвонароджену «ХНР» планують створити 27 квітня, – ОК «Південь» ЗСУ

ВІЙНА
21 квітня, 07:01
Мертвонароджену «ХНР» планують створити 27 квітня, – ОК «Південь» ЗСУ
Фото: Telegram

На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники та колаборанти активізували підготовку до "референдуму".

Такі відомості оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці Оперативного командування "Південь" Збройних Сил України.

Зазначається, що начальство московитського контингенту навіть визначилося з датою імітації незаконного волевиявлення народу – середа, 27 квітня.

«Намагаючися прискорити узаконення окупаційної влади, як завжди нехтують всіма законами та нормами. Те, що "референдум" призначено серед тижня, у робочий день, додатково підкреслює наступне – волевиявлення місцевого населення загарбників не цікавить, а в заготовленому сценарії відомий результат», – прокоментували ситуацію в ОК "Південь" ЗСУ.

Цілком зрозуміло, ніхто з українців, але не сепаратистів і відверти колаборантів, на оголошену подію не піде, оскільки це робиться "для галочки", щоби у Кремля була хоч якась "перемога" до 9 травня.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", путінський план використати Херсонщину як "плацдарм" для "підскоку" та атаки на Одеську і Миколаївську області зазнав повного краху.

Читайте також:
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45
Війна
Очікуючи на контрнаступ Сил оборони України у Херсонські області, російські загарбники вимушені споруджувати тимчасові фортифікації.
11 червня, 19:27
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34