Мешканці Нарви чекають на російських визволителів

СВІТ
30 червня, 07:54
Мешканці Нарви чекають на російських визволителів
Фото: TV 2. Nyhederne

У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.

Про це йдеться у репортажі данського мовника "TV 2. Nyhederne", кореспонденти якого поспілкувалися з містянами Нарви та сусідніх громад, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, серед жителів східноестонських міст (90% з яких є російськомовними росіянами, українцями та білорусами – прим. ред.) превалює вкрай позитивне ставлення до дій російських терористів в Україні.

«Владімір Путін робить усе на благо росії, нам би такого президента. Ви ж знаєте, що ракети західних країн можуть вразити Москву буквально за 5 хвилин, тому він і намагається боротися із нацистами в Україні, які виконують вказівки Вашинґтона. У нас у Нарві, на щастя, таких немає, бо ми всі тут росіяни. Тож, якщо Путін захоче напасти на Естонію, я й інші жителі Нарви будемо на боці росії», – розповів 52-ріний містянин Анатолій Толомпойко, який не одинокий у своїх поглядах.

Прикметно, що у Нарві та сусідніх громадах населення здебільшого споживає виключно пропагандистський контент телеканалів із РФ у зв'язку з чим і формується їхній викривлений світогляд.

Кореспонденти мовника "TV 2. Nyhederne" відзначають, що рівень підтримки путінського режиму найбільше спостерігається в людей зрілого віку (від 35 років і старше – прим. ред.), тоді коли у молоді, котра не народилася і не бачила жахіть СССР, виявлено пасивно-нейтральне ставлення.

Аналогічна ситуація і з позицією щодо НАТО та ЄС: дорослі мешканці Нарви негативно відгукуються про вказані міждержавні структури та нарікають на утиски з боку естонської влади, яка нібито "діє під зовнішнім управлінням", натомість молодь демонструє прихильність здобуткам євроатлантичної інтеграції.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Північноатлантичний альянс офіційно готується поповнитися двома новими країнами-учасницями – Фінляндією та Швецією.

Читайте також:
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Політика
Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.
05 березня, 13:15
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35
Війна
Виявляється, що крім шакала Рамзана Кадирова, шайтан у пеклі також чекає і на зрадника заповідей ісламу Талґата Таджуддіна.
27 лютого, 12:49
Світ
Кремлівські спецслужби напередодні президентських виборів у Фінляндії взялися впроваджувати сумнозвісні "активні заходи".
08 лютого, 06:51