Мешканці Нарви чекають на російських визволителів

СВІТ
30.06.2022, 07:54
Мешканці Нарви чекають на російських визволителів
Фото: TV 2. Nyhederne

У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.

Про це йдеться у репортажі данського мовника "TV 2. Nyhederne", кореспонденти якого поспілкувалися з містянами Нарви та сусідніх громад, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, серед жителів східноестонських міст (90% з яких є російськомовними росіянами, українцями та білорусами – прим. ред.) превалює вкрай позитивне ставлення до дій російських терористів в Україні.

«Владімір Путін робить усе на благо росії, нам би такого президента. Ви ж знаєте, що ракети західних країн можуть вразити Москву буквально за 5 хвилин, тому він і намагається боротися із нацистами в Україні, які виконують вказівки Вашинґтона. У нас у Нарві, на щастя, таких немає, бо ми всі тут росіяни. Тож, якщо Путін захоче напасти на Естонію, я й інші жителі Нарви будемо на боці росії», – розповів 52-ріний містянин Анатолій Толомпойко, який не одинокий у своїх поглядах.

Прикметно, що у Нарві та сусідніх громадах населення здебільшого споживає виключно пропагандистський контент телеканалів із РФ у зв'язку з чим і формується їхній викривлений світогляд.

Кореспонденти мовника "TV 2. Nyhederne" відзначають, що рівень підтримки путінського режиму найбільше спостерігається в людей зрілого віку (від 35 років і старше – прим. ред.), тоді коли у молоді, котра не народилася і не бачила жахіть СССР, виявлено пасивно-нейтральне ставлення.

Аналогічна ситуація і з позицією щодо НАТО та ЄС: дорослі мешканці Нарви негативно відгукуються про вказані міждержавні структури та нарікають на утиски з боку естонської влади, яка нібито "діє під зовнішнім управлінням", натомість молодь демонструє прихильність здобуткам євроатлантичної інтеграції.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Північноатлантичний альянс офіційно готується поповнитися двома новими країнами-учасницями – Фінляндією та Швецією.

Читайте також:
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
08:23
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
07 грудня, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54