Мешканцям Полтавщини тимчасово заборонили купатися у каналі Дніпро-Донбас

ПОЛТАВА
09 липня, 11:48
Мешканцям Полтавщини тимчасово заборонили купатися у каналі Дніпро-Донбас
Фото: YouTube

На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.

Про це ввечері 8 липня повідомили на сторінці Нехворощанської об'єднаної територіальної громади у Facebook посилаючися на Управління каналу Дніпро-Донбас.

Зазначається, що головною причиною тимчасових обмежень для громадян, що діятимуть упродовж 9-11 липня, є планове проведення технологічної перевірки помп.

«Станції наповнення підйомів водного рівня будуть працювати у спеціальному режимі, а витрати води у каналі досягатимуть 20 м³/сек. Попереджаємо потенційних відпочивальників про небезпеку перебування у санаторній зоні водотоку Дніпро-Донбас на період роботи помп із метою уникнення нещасних випадків», — наголосили на сторінці Нехворощанської ОТГ.

Читайте також:
Головна водойма Пирятина опинилась у жахливому стані й потребує негайного людського втручання.
17 липня, 09:52
Від сьогодні на всіх водоймах Полтавщини на час нересту заборонено виловлювати рибу.
25 березня, 08:20
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18
Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.
вчора, 14:15