Мешканцям Полтавщини тимчасово заборонили купатися у каналі Дніпро-Донбас

ПОЛТАВА
09.07.2020, 11:48
Мешканцям Полтавщини тимчасово заборонили купатися у каналі Дніпро-Донбас
Фото: YouTube

На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.

Про це ввечері 8 липня повідомили на сторінці Нехворощанської об'єднаної територіальної громади у Facebook посилаючися на Управління каналу Дніпро-Донбас.

Зазначається, що головною причиною тимчасових обмежень для громадян, що діятимуть упродовж 9-11 липня, є планове проведення технологічної перевірки помп.

«Станції наповнення підйомів водного рівня будуть працювати у спеціальному режимі, а витрати води у каналі досягатимуть 20 м³/сек. Попереджаємо потенційних відпочивальників про небезпеку перебування у санаторній зоні водотоку Дніпро-Донбас на період роботи помп із метою уникнення нещасних випадків», — наголосили на сторінці Нехворощанської ОТГ.

Читайте також:
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29
Кримінал
Акваторію Кременчуцького водосховища очищено від заборонених знарядь лову. Їх виявлено у межах сіл Пронозівка і Кагамлик Градизької громади.
25 березня, 06:09
Полтава
Розпочався сезонний розлив найбільшої водної артерії України. Ситуація контрольована, але із міркувань безпеки заборонена навігація.
06 березня, 12:36
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
28 лютого, 14:56
Життя
Стрімкий гірський потічок між хребтами Кордильєра Оксиденталь і Кордильєра Сентраль вперше на законодавчому рівні прирівняли до людини.
18.07.2023, 20:28
Полтава
Головна водойма Пирятина опинилась у жахливому стані й потребує негайного людського втручання.
17.07.2020, 09:52