Мета Зеленського – знову повернути українців в ізоляцію

Опінії
30.03.2021, 08:59
Мета Зеленського – знову повернути українців в ізоляцію
Фото: ТСН

Для чинної влади в Україні громадяни становлять виключно інтерес фінансового визиску, тому нас із вами вакцинують в останню чергу.

Народний депутат України VIII скликання

Майбутнє, про яке попереджали, стукає у двері – з 15 червня в Європейському союзі запровадять єдиний документ про вакцинацію, наявність антитіл та інфікування коронавірусом в анамнезі. Його розроблено з метою оживити економіку.

Адже люди, які мають такі паспорти зможуть вільно перетинати кордони та, наприклад, влітку провести повноцінний відпочинок на узбережжі Іспанії. Подібні документи розробляються і в інших країнах, приміром, у США.

Мета Зеленського – знову повернути українців в ізоляцію_1
Тобто це наше майбутнє, яке не уникнути, але яке можна було передбачити одразу після початку розробки вакцин.

Заяви Зеленського про створення подібних документів українського взірця є безглуздою калькою. Оскільки зрозуміло, що не всі вакцини будуть викликати довіру європейських контролюючих органів, іншими словами – вважатися в принципі вакцинами.

Так, наприклад, китайська вакцина "CoronaVac" (вона ж "Sinovac"), 200 тисяч доз якої кілька днів тому прибуло в Україну, досі не схвалена ВООЗ. І чи будуть її визнавати в Європі – велике питання!

Але головне не папірець, а достатня кількість вакцин, якої наразі просто немає.

Таким чином Україна перетворюється на справжнє коронавірусне ґетто Зеленського – українцям постійно доведеться доводити аналізами, що вони не розповсюджують інфекцію. Відповідно і відношення до громадян України в цивілізованому світі погіршиться – бо українці будуть вважатися "носіями міазмів".

Від себе додам, що, скажімо, Петро Порошенко попри війну, здобув Україні безвіз, бо мав мету; це була вимога Євромайдану і він її виконав. Яка мета у Зеленського, знову повернути українців в ізоляцію?

Читайте також:
Полтава
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
03.08.2021, 12:05
Політика
Арсен Аваков дискримінує громадян України
17.04.2021, 14:40
Світ
Громадян карликової європейської держави Сан-Марино почали масово щеплювати медичним препаратом російського виробництва "Спутник V".
05.04.2021, 12:13
Життя
Дорослим мешканцям британської заморської території, розташованої на півдні Піренейського півострова, провели подвійний курс вакцинації.
25.03.2021, 13:53
Світ
Фармацевти компанії "Moderna" розпочали тестування свого медичного препарату проти COVID-19 на дітях віком від 6 місяців до 12 років.
17.03.2021, 10:23
Полтава
Мобільна бригада з Кременчука вчора за добу вакцинувала в Кобеляках 80 медиків.
10.03.2021, 10:20