Сан-Марино – випробувальний майданчик для кремлівської псевдовакцини

СВІТ
05 квітня, 12:13
Сан-Марино – випробувальний майданчик для кремлівської псевдовакцини
Фото: Euronews

Громадян карликової європейської держави Сан-Марино почали масово щеплювати медичним препаратом російського виробництва "Спутник V".

Вакциновані у добровільно-примусовому порядку люди порівняли ефект від ліків із похміллям від горілки, інформує з місця події видання "The Washington Post".

Станом на сьогодні 27% від усього населення країни вже отримало по 2 дози кремлівської псевдовакцини.

Завершити повний цикл щеплення громадян влада планує до кінця квітня поточного року.

При цьому урядовці Сан-Марино також закликали сусідню Італію наслідувати їхній приклад і не боятися закупляти "Спутник V", який, на їхню думку, "несправедливо отримав погану репутацію".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що об'єднаній Європі не знадобиться сумнівний кремлівський медичний препарат, адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.

вибір редакції
Читайте також:
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
03 серпня, 12:05
Арсен Аваков дискримінує громадян України
17 квітня, 14:40
Для чинної влади в Україні громадяни становлять виключно інтерес фінансового визиску, тому нас із вами вакцинують в останню чергу.
30 березня, 08:59
Дорослим мешканцям британської заморської території, розташованої на півдні Піренейського півострова, провели подвійний курс вакцинації.
25 березня, 13:53
Фармацевти компанії "Moderna" розпочали тестування свого медичного препарату проти COVID-19 на дітях віком від 6 місяців до 12 років.
17 березня, 10:23
Мобільна бригада з Кременчука вчора за добу вакцинувала в Кобеляках 80 медиків.
10 березня, 10:20