Підлеглим Авакова будуть колоти Pfizer і Sinovac.

ПОЛІТИКА
17.04.2021, 14:40
Підлеглим Авакова будуть колоти Pfizer і Sinovac.

Арсен Аваков дискримінує громадян України

Сьогодні в Україні почали вакцинувати проти коронавірусу співробітників системи Міністерства внутрішніх справ, будуть використовувати щеплення від американської компанії Pfizer і китайської Sinovac. Про це йдеться в заяві глави МВС Арсена Авакова, опублікованому прес-службою відомства.

Повідомляється, що вакцинація стартує сьогодні. Вона буде добровільною. Робити щеплення співробітників МВС будуть вакциною Comirnaty (від компаній Pfizer-BioNtech) і CoronaVac (Sinovac Biotech).

Як зазначається, першими вакцини отримають співробітники, які найбільше контактують з населенням:

  • гарнізони аеропортів Бориспіль і Жуляни;
  • підрозділи Нацгвардії в зоні операції об'єднаних сил на Донбасі;
  • працівники громадської безпеки;
  • підрозділи патрульної поліції.

Наступними вакцинують Національну поліцію, ДСНС, Держприкордонслужбу, сервісні центри, ВУЗи, експертну службу та інших співробітників МВС.

На третьому етапі планується вакцинація сімей працівників МВС

Всього разом з сім'ями планується прищепити близько 800 000 осіб.

Аваков заявив, що обов'язково вакцинується, і закликав наслідувати його приклад інших співробітників МВС.

Нас дуже дивує ситуація, коли лікарів, педагогів та пенсіонерів кололи Ковішидлою, що не пройшла тестування. А мусорів за наші кошти пфайзером і сіноваком. Чому така дискримінація по відношенню до лікарів, педагогів та пенсіонерів ?

Читайте також:
Полтава
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
03.08.2021, 12:05
Світ
Громадян карликової європейської держави Сан-Марино почали масово щеплювати медичним препаратом російського виробництва "Спутник V".
05.04.2021, 12:13
Опінії
Для чинної влади в Україні громадяни становлять виключно інтерес фінансового визиску, тому нас із вами вакцинують в останню чергу.
30.03.2021, 08:59
Життя
Дорослим мешканцям британської заморської території, розташованої на півдні Піренейського півострова, провели подвійний курс вакцинації.
25.03.2021, 13:53
Світ
Фармацевти компанії "Moderna" розпочали тестування свого медичного препарату проти COVID-19 на дітях віком від 6 місяців до 12 років.
17.03.2021, 10:23
Полтава
Мобільна бригада з Кременчука вчора за добу вакцинувала в Кобеляках 80 медиків.
10.03.2021, 10:20