Влада Ґібралтару повністю імунізувала населення проти коронавірусу

25 березня, 13:53
Влада Ґібралтару повністю імунізувала населення проти коронавірусу
Фото: Sky News

Дорослим мешканцям британської заморської території, розташованої на півдні Піренейського півострова, провели подвійний курс вакцинації.

Відповідну інформацію оприлюднило видання "Evening Standard", посилаючися на офіційну заяву міністра охорони здоров'я Ґібралтару Метта Генкока.

Станом на тепер ця самоврядна нечисельна європейська держава стала першою у світі, яка повністю щепила все населення віком від 16 років надійними препаратами проти коронавірусу.

«Я і мої колеги щиро раді, що обрана нами програма вакцинації мала успіх завдяки командному духу у всій британській родині. Протягом цієї кризи, пов'язаної з пандемією COVID-19, ми забезпечували все населення Ґібралтару засобами індивідуального захисту, ПЛР-тестами та суверенною гарантією відшкодування витрат через карантин і локдаун», — коментує ситуацію Метт Генкок.

Слід зауважити, що за відомостями Всесвітньої організації охорони здоров’я, з-поміж 34 тисяч ґібралтарців усього було зареєстровано 4263 підтверджені випадки коронавірусу з початку пандемії, з яких 94 — летальні.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.

вибір редакції
Читайте також:
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
03 серпня, 12:05
Арсен Аваков дискримінує громадян України
17 квітня, 14:40
Громадян карликової європейської держави Сан-Марино почали масово щеплювати медичним препаратом російського виробництва "Спутник V".
05 квітня, 12:13
Для чинної влади в Україні громадяни становлять виключно інтерес фінансового визиску, тому нас із вами вакцинують в останню чергу.
30 березня, 08:59
Фармацевти компанії "Moderna" розпочали тестування свого медичного препарату проти COVID-19 на дітях віком від 6 місяців до 12 років.
17 березня, 10:23
Мобільна бригада з Кременчука вчора за добу вакцинувала в Кобеляках 80 медиків.
10 березня, 10:20