Ми відкриємо скриньку Пандори, якщо не покараємо Росію за Україну

ПОЛІТИКА
19 січня, 11:52
Ми відкриємо скриньку Пандори, якщо не покараємо Росію за Україну
Фото: google

Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ

Якщо залишити безкарною агресію Росії проти України, то це відкриє скриньку Пандори – розв'яже руки іншим автократіям. Про це напередодні візиту до Києва заявив держсекретар США Ентоні Блінкен у подкасті Save America.

За його словами, багато американців запитують, чому США приділяють так багато уваги Україні, чому це так важливо.

"Звичайно, Україна важлива сама по собі. Ми багато років підтримували її суверенітет, територіальну цілісність та незалежність – ви чули цю формулу багато разів. Але є й щось більше, ніж Україна", – сказав Блінкен.

За словами глави Держдепу, Росія своїми діями каже, що може змінювати межі сусідньої держави силою та приймати рішення за сусіда замість обраного його народом уряду.

РФ вважає, що нормально мати сфери впливу, у яких можна підпорядковувати своїй волі інші країни, каже Блінкен.

"Якщо ми залишимо це безкарним, я думаю, ми відкриємо велику скриньку Пандори – і це стосуватиметься не лише України. У світі є інші автократичні країни, як Росія, які скажуть: ми теж так робитимемо. І це буде рецепт конфлікту, хаосу, людських страждань та підриву демократії", – сказав він.

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37