Ми з Вами разом і до кінця, – звернення «Грузинського Легіону» до українців

ВІЙНА
25 лютого, 20:56
Ми з Вами разом і до кінця, – звернення «Грузинського Легіону» до українців

За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.

Про це йдеться в офіційному відкритому зверненні Грузинського Національного Легіону у складі 54 Окремої механізованої бригади Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що загартований у 9-річній борні проти спільного російського ворога фронтовий підрозділ за жодних обставин не складе зброю, ефективно й рішуче караючи вогнем агресорів зі Сходу.

«Українці, Українки! Ми, Грузинський Національний Легіон, воюємо проти рашистів з 2014 року. Перші 11 українських добровольців з'явилися у Сакартвело в червні 1993 року. Тридцять українців нагороджені найвищою державною нагородою Республіки Сакартвело. Тепер, це наш кровний обов'язок.

Ми з Вами разом і до кінця! Доки наші території не будуть вільними від "русского мира". А це питання тільки часу. Ми стояли на Світлодарській дузі тоді, стоїмо в Бахмуті зараз і будемо стояти плечем до плеча з Вами, наші брати!», – йдеться у зверненні незламних воїнів із Кавказу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з Інтернаціонального легіону територіальної оборони України виокремлюють спеціальний підрозділ, укомплектований польськими добровольцями.

Воїни Грузинського Національного Легіону на Донбасі (літо 2022 року)
Воїни Грузинського Національного Легіону на Донбасі (літо 2022 року)
Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
01 червня, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01