Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ

ВІЙНА
11.02.2023, 19:46
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ

Сини гордого кавказького народу попри російську окупацію та зраду не склали зброю, а гідно виконують заповіді своїх полеглих Героїв.

Йдеться про новобранців Міжнародного чеченського миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

На тижні незламні ічкерійські воїни, прибулі з Європи та Азії не тільки склали присягу у лавах Збройних Сил України, а й пройшли планові тренування.

Як вдалося з'ясувати, новобранці добровольчого підрозділу, який воює проти російських агресорів на Східному фронті, нині активно займається вогневою підготовкою і вишколом особового складу для здійснення диверсій.

Курс злагодження чеченських добровольців відбувається у прискореному режимі, адже невдовзі вони вирушать у Донецьку область нищити російських окупантів і терористів.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у лавах Сил Оборони України формується Карельський Національний Легіон.

Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_1
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_3
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_5
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_7
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_5
Читайте також:
Полтава
За доби совєцького режиму лише відчайдухи мали сміливість виступити проти диктату Москви. Вони торували шлях майбутнім борцям за волю.
04 червня, 08:18
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24