Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ

ВІЙНА
11 лютого, 19:46
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ

Сини гордого кавказького народу попри російську окупацію та зраду не склали зброю, а гідно виконують заповіді своїх полеглих Героїв.

Йдеться про новобранців Міжнародного чеченського миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

На тижні незламні ічкерійські воїни, прибулі з Європи та Азії не тільки склали присягу у лавах Збройних Сил України, а й пройшли планові тренування.

Як вдалося з'ясувати, новобранці добровольчого підрозділу, який воює проти російських агресорів на Східному фронті, нині активно займається вогневою підготовкою і вишколом особового складу для здійснення диверсій.

Курс злагодження чеченських добровольців відбувається у прискореному режимі, адже невдовзі вони вирушать у Донецьку область нищити російських окупантів і терористів.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у лавах Сил Оборони України формується Карельський Національний Легіон.

Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_1
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_3
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_5
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_7
Послідовники Джохара Дудаєва поповнили лави ЗСУ_5
Читайте також:
Життя
Пропонуємо найяскравіші зображення цього місяця в Україні та за кордоном.
01 червня, 19:25
Кримінал
Збитого п'яним суддею Олексієм Тандиром на блок-пості при в'їзді до Києва захисника України Вадима Бондаренка поховали у рідному Тальному.
28 травня, 19:37
Світ
У Нальчику, Майкопі, Черкеську, Анкарі та Стамбулі відбулися меморіальні заходи до роковин геноциду черкеського народу московитами.
21 травня, 17:31
Історія
Невелике містечко на південь від Мехіко було практично невідоме світові доки археологи частково не розкопали його на початку 1990-х років.
17 травня, 18:43
Війна
Маріуполь, Рубіжне, Авдіївка, Вугледар, Попасна Мар'їнка... Незламний український Схід став кісткою у горлі російських окупантів.
13 травня, 17:22
Некролог
У понеділок, 17 квітня, на Центральній площі Миргородської громади провели в останню путь Героїв: Анатолія Карбана і Віталія Шевченка.
17 квітня, 16:47