Міністр Лапутіна вручила посвідчення УБД добровольцям «Правого сектору»

ВІЙНА
10.07.2021, 13:34
Міністр Лапутіна вручила посвідчення УБД добровольцям «Правого сектору»

16 воїнів із лав 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" визнані державою учасниками бойових дій.

Відповідний фотозвіт викладено на сторінці підрозділу у соціальній мережі Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На урочистому заході у прифронтовій Авдіївці була присутня безпосередньо міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

«Пані Юлія особисто вручила бійцям 1 Окремої штурмової роти ДУК ПС 16 посвідчень УБД! Також міністр відвідала прифронтову базу у місті Новогродівка та залишилась у захваті від нашого музею. Ми висловлюємо вдячність за візит та підтримку добровольчого руху», — йдеться у заяві 1 ОШР ДУК ПС.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на сьогодні медики з лав Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова вимушені судитися за своє право на отримання статусу УБД.

Читайте також:
Війна
Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.
22 травня, 20:43
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Опінії
Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!
01 травня, 11:13
Війна
Ми робитимемо свою роботу до переможного кінця! Інакше не буде.
12 квітня, 17:35
Опінії
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" не припиняє смалити орків на Донеччині.
31 березня, 09:24
Опінії
Десь посеред буремного Донецького степу лунає гучний постріл. Другий. П'ятий у ціль. Ворога знищено...
23 березня, 15:41