Міністр оборони Туреччини: Україна впевнено демонструє бажання миру і розвитку

ВІЙНА
25.01.2022, 06:59
Міністр оборони Туреччини: Україна впевнено демонструє бажання миру і розвитку
Фото: En Son Haber

Анкара цілковито і повністю виступає за мирне врегулювання багаторічного конфлікту, розв'язаного Москвою проти Києва.

Про це в інтерв'ю телеканалу "A-Haber" заявив чинний міністр оборони Туреччини Гулусі Акар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Україна весь цей час дотримується норм міжнародного права, а тому потребує поваги та підтримки своєї територіальної цілісності.

«Туреччина, як країна НАТО, робить внесок у збільшення військового потенціалу України як на двосторонній основі, так і по лінії Північноатлантичного альянсу. Додам, що сьогодні ми активно співпрацюємо і з Росією, і з Україною, і з країнами-союзниками по НАТО у різних галузях, у тому числі у сфері оборонпрому. Одним із наслідків подібної взаємодії і стало постачання ударних БПЛА до України. Рішення про закупівлю дронів було ухвалено Києвом, і Анкару не можна звинувачувати у чомусь. До всього Туреччина на всіх міжнародних платформах виступає за мирне врегулювання конфлікту між РФ і Україною, оскільки Чорноморський регіон потребує стабільності», – зазначив Гулусі Акар.

Очільник турецького оборонного відомства підкреслив, що збільшення військового потенціалу України значиться як один із пунктів ухваленого раніше Індивідуального плану партнерства з НАТО.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", острівна демократична Китайська Республіка також стала на бік України, очікуючи подібного кроку у відповідь.

Читайте також:
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
09:10
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
вчора, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
вчора, 18:55
Війна
Обвинувачений у держзраді Чорнобук мобілізувався до ЗСУ
вчора, 07:15
Політика
Громадянство РФ у родичів – додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду в СБУ.
27 травня, 17:48