Міністр оборони Туреччини: Україна впевнено демонструє бажання миру і розвитку

ВІЙНА
25 січня, 06:59
Міністр оборони Туреччини: Україна впевнено демонструє бажання миру і розвитку
Фото: En Son Haber

Анкара цілковито і повністю виступає за мирне врегулювання багаторічного конфлікту, розв'язаного Москвою проти Києва.

Про це в інтерв'ю телеканалу "A-Haber" заявив чинний міністр оборони Туреччини Гулусі Акар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Україна весь цей час дотримується норм міжнародного права, а тому потребує поваги та підтримки своєї територіальної цілісності.

«Туреччина, як країна НАТО, робить внесок у збільшення військового потенціалу України як на двосторонній основі, так і по лінії Північноатлантичного альянсу. Додам, що сьогодні ми активно співпрацюємо і з Росією, і з Україною, і з країнами-союзниками по НАТО у різних галузях, у тому числі у сфері оборонпрому. Одним із наслідків подібної взаємодії і стало постачання ударних БПЛА до України. Рішення про закупівлю дронів було ухвалено Києвом, і Анкару не можна звинувачувати у чомусь. До всього Туреччина на всіх міжнародних платформах виступає за мирне врегулювання конфлікту між РФ і Україною, оскільки Чорноморський регіон потребує стабільності», – зазначив Гулусі Акар.

Очільник турецького оборонного відомства підкреслив, що збільшення військового потенціалу України значиться як один із пунктів ухваленого раніше Індивідуального плану партнерства з НАТО.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", острівна демократична Китайська Республіка також стала на бік України, очікуючи подібного кроку у відповідь.

Читайте також:
Кримінал
Французькі володіння російського «злодія в законі» Міші Лужнецького, який контролює частину критичної інфраструктури України
вчора, 11:25
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
17 травня, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15