Тайвань став на бік України, очікуючи такого ж кроку у відповідь

СВІТ
24.01.2022, 08:33
Тайвань став на бік України, очікуючи такого ж кроку у відповідь
Фото: Google

Народ острівної демократичної Китайської республіки висловлює підтримку українцям і стежить за подіями на Сході Європи.

Про це йдеться у редакційному матеріалі авторитетного японського видання "Nikkei", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що жителі Тайваню побоюються агресивного вторгнення на острів збройних сил комуністичного Китаю, чия влада відверто мавпує поведінку Кремля.

«Наперекір тому, що Україна – це Європа в усіх можливих сенсах, але аж ніяк не "задній двір" Росії, її майбутнє безсумнівно вплине на Далекий Схід, зокрема на долю Тайваню. Варто пригадати, що саме російське вторгнення до Криму весною 2014 спровокувало недавню гібридну окупацію автономного Гонконгу пекінською адміністрацією та згортання там всіх демократичних прав і свобод. Тож Тайбею важливо налагоджувати тісні взаємини з Києвом, до яких той поки ставиться з прохолодою», – стверджується у матеріалі.

Також автори звертають увагу і на фактичну підтримку КНР агресії РФ проти України; особливо це видно за підсумками голосування на засіданнях Ради Безпеки ООН, де Пекін блокує всі антиросійські резолюції.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комуністичний Китай збирається силоміць приєднати Тайвань, тож далекосхідний "аншлюс" не за горами.

Читайте також:
Світ
У ході потенційного конфлікту американці та японці можуть зазнати серйозних втрат, а інфраструктура Тайваню критично постраждає.
18.08.2022, 09:56
Світ
Російські окупанти напружилися і... розпочали зміцнювати свою присутність на всьому Далекому Сході.
06.12.2021, 10:32
Світ
У Хабаровському краї РФ китайські робітники влаштували погром в офісі видобувної державної корпорації "Роснефть".
12.11.2021, 13:59
Світ
Новопризначений японський прем'єр-міністр заявив про суверенітет Токіо над чотирма південнокурильськими островами.
13.10.2021, 07:51
Світ
Після виведення військ США і НАТО з Афґаністану комуністичний Китай осмілів і вже планує масштабну аґресію проти сусідів.
06.09.2021, 11:53
Світ
Північнокорейський комуністичний режим на прохання демократичного уряду Південної Кореї відновив канал двостороннього зв'язку.
28.07.2021, 07:59