Миргород зустрічає полеглих Героїв

ПОЛТАВА
28 березня, 20:53
Миргород зустрічає полеглих Героїв
Фото: Останній Бастіон

Жителі Миргородської громади стали живим коридором задля вшанування пам'яті наших захисників Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка.

Обидва незламні та нескорені ворогом воїни із лав Сил оборони України полягли смертю хоробрих під час боїв у районі населеного пункту Тоненьке у Донецькій області 25 березня.

Станом на цю мить відомо, що Олександр і Костянтин віддали свої життя під час виконання бойового розпорядження на завданому відтинку Східного фронту, захищаючи волю і незалежність України, поборюючи російську агресію.

Миргород зустрічає полеглих Героїв_1
Миргород зустрічає полеглих Героїв_3

48-річний сержант Олександр Федорченко на псевдо "Мамонт" був очільником "Правого сектору" Миргородщини, від самого початку російсько-української війни у 2014 році став на захист Батьківщини.

Спершу служив у складі 25 Окремої повітрянодесантної "Січеславської" бригади, згодом – у лавах 148 Окремого батальйону Територіальної оборони – влаштував "Гадяцьке сафарі" на російського агресора вже на теренах Полтавщини та Сумщини.

Олександр Федорченко
Олександр Федорченко

33-річний старший солдат Костянтин Афанасенко – також уродженець Миргорода; був учасником Антитерористичної операції на Донбасі у 2014-2016 роках.

Пізніше він став членом громадської організації Відокремленого підрозділу "Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій і миротворчих місій", займаючися патріотичним вихованням молоді на Полтавщині.

Костянтин Афанасенко
Костянтин Афанасенко

Олександр і Костянтин наче леви билися проти російських окупантів за те, аби в усіх нас були мирні світанки під українським небом, осяяного одвічним Сонцем свободи!

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглих Героїв.

Честь, шана, слава і вічна пам'ять вам, наші захисники!
Читайте також:
Війна
Підступна війна, розпалена російською агресією 9 років тому, продовжує забирати кращих із найкращих, розкручуючи жорна смерті.
28 травня, 21:19
Некролог
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Східного фронту своє життя віддав наш земляк музикант В'ячеслав Родіонов.
22 травня, 19:33
Війна
Обороняючи Україну поліг воїн 116 ОБрТрО, депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук
21 травня, 11:30
Некролог
Жорна російської агресивної війни забирають в української нації кращих із кращих, тих, хто мав би творити, а не гинути у Донецьких степах.
19 травня, 20:23
Некролог
Вірний син Волинської землі спочив вічним сном як справжній козак під час виконання бойового завдання на Бахмутського напрямку.
18 травня, 19:45
Некролог
Обірвалося життя колишнього очільника Надержинщинської сільської ради Григорія Варави
18 травня, 15:30