Миргородські школярі знову навчатимуться дистанційно

ПОЛТАВА
02.11.2021, 08:18
Миргородські школярі знову навчатимуться дистанційно
Фото: УП. Життя

Від учора, 1 листопада 2021 року, на території Миргородської громади запровадили дистанційну форму навчання.

Таке рішення одноголосно ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Миргородські чиновники аргументували свій крок відсутністю опалення у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості та закладах позашкільної освіти громади.

«З 1 листопада і до закінчення проведення процедур закупівлі природного газу та початку опалення освітніх закладів буде запроваджено дистанційне навчання. На комісії також було обговорено питання щодо недопущення виникнення небезпечних ситуацій на території закладів освіти упродовж зазначеного періоду», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Миргородської міської ради.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", школи Пирятинської об'єднаної громади також перейшли на дистанційну форму навчання, але у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02 вересня, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25 серпня, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17 березня, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25 січня, 13:00
Полтава
Понад 1,5 мільйона гривень виділять на організацію харчування хворих стаціонарних відділень Пирятинської лікарні.
21.12.2021, 13:30