Влада Пирятина знову посилила карантин

ПОЛТАВА
12 жовтня, 08:08
Влада Пирятина знову посилила карантин

Школи Пирятинської об'єднаної громади переходять на дистанційну форму навчання у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Одночасно керівників дошкільних закладів чиновники закликали провести невідкладні заходи з дезінфекції та кварцування приміщень, а також забезпечити щоденний посилений контроль за станом здоров'я дітей.

«На засіданні міської комісії з питань техногенно-епідемічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про організацію освітнього процесу в школах громади у дистанційній формі з 11 до 13 жовтня, а з 15 жовтня – розпочати канікули. Таке рішення членів комісії прийняли з метою запобігання зростанню кількості захворювання на COVID-19 і поширення вірусу Коксакі, адже серед хворих на коронавірус все частіше з'являються діти», – відзвітували у пресслужбі Пирятинської міської ради.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", днями на Харківщині також оголосили безстрокові шкільні канікули.

вибір редакції
Читайте також:
При цьому найвищий рівень госпіталізації — у Донецькій (64,16%), Запорізькій (62,71%) та Одеській (61,23%) областях.
15 жовтня, 10:25
Українцям приготуватися до мавпувань нашими можновладцями аналогічного, а може і гіршого сценарію.
13 жовтня, 12:18
З наступного понеділка, 18 жовтня, всіх учнів середніх загальноосвітніх шкіл Харкова й області дочасно відправлять на осінні канікули.
11 жовтня, 12:56
Зростання кількості інфікованих COVID-19 серед військовослужбовців російської армії в окупованому Криму б'є всі антирекорди.
11 жовтня, 07:51
Загальний приріст захворюваності в Україні тільки за останній тиждень +47%. Водночас упродовж 1-7 жовтня від COVID-19 померло 1343 українці.
09 жовтня, 09:48
У лідерах антикоронавірусного щеплення серед працівників закладів середньої освіти в Україні: Луганщина (67,9%) і Київ (62,6%).
02 жовтня, 08:01