Міському голові Гадяча плювати на полеглих захисників України

ПОЛТАВА
17 січня, 12:31
Міському голові Гадяча плювати на полеглих захисників України
Фото: BazarMedia

Представник аграрного каґалу «Довіра» Володимир Нестеренко мріє про відродження совдепії. Українські патріоти йому муляють очі.

Красномовний випадок стався напередодні у приміщенні Гадяцької міської ради, куди завітали вдови полеглих смертю хоробрих наших Героїв. Про це повідомляє інформаційна агенція «Останній Бастіон» із посиланням на проєкт журналістських розслідувань «BazarMedia».

З'ясувалося, що широке громадське обговорення стосовно появи у місті Алеї пам'яті відкладається через... «бюрократичні процедури», а насправді ж — небажання особисто Нестеренка та його поплічників (гадяцьких чиновників і депутатів — прим. ред.) гідно вшанувати полеглих воїнів. Ба більше: влада навіть не спромоглася розглянути передані 2 місяці тому вдовами Героїв ескізи проєкту меморіалу.

Під час розмови із жінками Нестеренко свідомо виявляв неповагу та лицемірно брехав про «отримані від окремих містян заявки на оголошений тендер із виготовлення й установлення пам'ятного знаку у парку Перемоги». Імен і прізвищ цих «містян» очільник Гадяча вирішив приховати, попри незручні питання вдів.

Водночас представник політичного проєкту олігархів «Довіра» спробував переконати присутніх у приймальні жінок, що станом на тепер «вільних коштів» для спорудження Алеї пам'яті немає; можливо з'являться після 25 січня. Коли ж Нестеренка запитали про «13 зарплату» для його каґалу, то він сказав наступне:

«Певно, ви маєте на увазі премії для наших співробітників. Але маю заявити, що премії працівникам Гадяцької міської ради — це аж ніяк не стимул, а механізм для врегулювання сталої роботи органу місцевого самоврядування під час війни. І взагалі, я не маю звітувати перед тими, хто бездоказово звинувачує мене та мою команду».

Насамкінець подамо нижче блюзнірське розпорядження за підписом Нестеренка про скликання 46-ї чергової сесії Гадяцької міськради, де відсутній пункт про Алею пам'яті Героїв. У документі перераховані різні «нагальні питання» дивним чином здебільшого пов'язані із розподілом землі, за яку, зокрема, полягли наші незламні захисники.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що «зелені» ламіхузи зі столичних Печерських пагорбів підточують дерево української єдності. Як влучно сказав Михайло Грушевський: «Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна».

Міському голові Гадяча плювати на полеглих захисників України_1
Міському голові Гадяча плювати на полеглих захисників України_3
Читайте також:
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53
Опінії
Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.
05 березня, 13:45
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
23 лютого, 12:37
Політика
Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.
18 лютого, 11:15