УІНП: мер Гадяча – одіозний противник декомунізації

ПОЛТАВА
22.12.2021, 11:46
Очільник Гадяча (у центрі)
Очільник Гадяча (у центрі)
Фото: poltava365.com

Чинний Гадяцький міський голова Володимир Нестеренко свідомо саботує проведення декомунізації, бо сповідує антиукраїнські цінності.

Про це у коментарі для кореспондента аґенції "Останній Бастіон" заявив регіональний представник Українського інституту національної пам'яті на Полтавщині Олег Пустовгар.

За його словами, Гадяч – єдине місто не тільки в області, але й у цілій Україні, де перейменування вулиць і площ не було доведено до логічного завершення.

«Проблему знаємо. У Гадячі так і не відбулася декомунізація топоніміки. Хіба тільки Свердлов лишився? Там і Дзержинський, і Крупська присутні. Загалом понад 30 незаконних топонімів! Протягом останніх півтора року намагалися долати саботаж міського голови Нестеренка. УІНП намагався діяти конструктивно: розроблено пропозиції по кожному топоніму, запропоновано нову назву. Але, схоже, міський голова забув в якій країні живе, і які закони тут діють», – прокоментував невтішну ситуацію Олег Пустовгар.

Регіональний представник УІНП на Полтавщині стверджує, що всі сподівання тепер на розголос і чіткі дії правоохоронних органів, які мали б реагувати на таку бездіяльність мера і міської ради Гадяча.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", гадяцька влада відверто уникає обов'язкового виконання чинного законодавства України про декомунізацію і засудження тоталітарних режимів.

Читайте також:
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23
Світ
Сімдесят п’ять років по тому московіти й досі одержимі знищенням усього українського
28 квітня, 16:55
Світ
26 квітня на засіданні Федерального Сенату Бразилії схвалили доленосний для України законопроєкт народного обранця Алвáру Дíаша.
28 квітня, 09:27