Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів

ПОЛТАВА
21.12.2021, 15:00
Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів

Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба обласного управління Національної поліції, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що планові рейди щодо виявлення фактів правопорушень, пов'язаних із дотриманням правил полювання та поводження зі зброєю відбулися на території угідь, спеціально відведених для мисливства.

«За час проведених профілактичних заходів було виявлено 1 факт порушень правил полювання, 2 факти порушень правил обігу зброї та вилучено 2 одиниці мисливської зброї. Також працівниками поліції було встановлено факт перебування мисливцем на полюванні із незареєстрованою мисливською рушницею. Дану зброю вилучено, а відносно чоловіка складено адміністративний протокол за статтею 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – прокоментували ситуацію в обласному управлінні Національної поліції.

Також у пресслужбі відомства додають, подібні превентивні заходи правоохоронці Полтавщини проводитимуть на території регіону й надалі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поліціянти та екоактивісти Сумщини домовилися разом боротися з браконьєрством.

Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів_1
Читайте також:
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54
Кримінал
Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.
08.10.2021, 08:01
Новини
На території Синевирської громади, де розпочато позапланову перевірку на підставі звернення громадян, виявили стихійне звалище.
07.10.2021, 14:02