Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів

ПОЛТАВА
21.12.2021, 15:00
Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів

Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба обласного управління Національної поліції, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що планові рейди щодо виявлення фактів правопорушень, пов'язаних із дотриманням правил полювання та поводження зі зброєю відбулися на території угідь, спеціально відведених для мисливства.

«За час проведених профілактичних заходів було виявлено 1 факт порушень правил полювання, 2 факти порушень правил обігу зброї та вилучено 2 одиниці мисливської зброї. Також працівниками поліції було встановлено факт перебування мисливцем на полюванні із незареєстрованою мисливською рушницею. Дану зброю вилучено, а відносно чоловіка складено адміністративний протокол за статтею 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – прокоментували ситуацію в обласному управлінні Національної поліції.

Також у пресслужбі відомства додають, подібні превентивні заходи правоохоронці Полтавщини проводитимуть на території регіону й надалі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поліціянти та екоактивісти Сумщини домовилися разом боротися з браконьєрством.

Мисливців Полтавщини перевірили на наявність дозвільних документів_1
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.
вчора, 14:00
Життя
Досить труїти землю своїми тілами, і формальдегідами, якими насичені мертві оболонки душ людських.
03 листопада, 15:10
Життя
Мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.
18 жовтня, 09:18
Економіка
На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.
14 вересня, 07:00
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51