На Сумщині почали забороняти діяльність Московського патріархату

ПОЛІТИКА
04.05.2022, 19:43
На Сумщині почали забороняти діяльність Московського патріархату
Фото: bastion.tv

Російський "православний" цирк, очолюваний ґебістом і дітовбивцею Кіріллом Гундяєвим, більше не проводитиме шабаші у Конотопі.

Відповідне рішення з приводу заборони діяльності Московського патріархату підписав міський голова Артем Семеніхін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами конотопського очільника, попи-прислужники кривавого російського окупаційно-терористичного режиму мають слідувати за крейсером "Москва".

«Між ворогом і його аґентом немає різниці. А у випадку моспархату це є два в одному. Тому я прийняв рішення заборонити на території мого міста діяльність цієї аґентурної мережі ФСБ», – написав Артем Семеніхін.

Переконані, що подібну патріотичну практику слід негайно переймати й іншим українським містам, особливо Полтаві, де московські попи досі чекають на прихід "русского міра".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що народні обранці з фракції "Слуга народу" будуть святкувати 9 травня разом із Пуйлом, але поки не у Маріуполі.

На Сумщині почали забороняти діяльність Московського патріархату_1
Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40