Московити засудили удмурта, який їхав воювати за волю України

КРИМІНАЛ
15.12.2022, 05:59
Московити засудили удмурта, який їхав воювати за волю України
Фото: Google

Попри те, що путінський режим досі не закрив кордони РФ, із-поміж тамтешніх громадян усе ж є незгодні з агресивною війною проти нас.

Свідченням цього є справа проти уродженця Удмуртії, який хотів стати до лав Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "News Bryansk".

Як з'ясувалося, слуги кремлівської Феміди у Брянській області засудили 29-річного мешканця міста Воткінськ до 5 років ув'язнення суворого режиму на підставі електронного листування.

Так, під час судового засідання співробітники ФСБ РФ надали, на їхню думку, переконливі докази у "співучасті в екстремізмі" та "пропагандистській підтримці укронацизму".

Водночас неназваному чоловіку дорікнули на його національність, який нібито не захотів ставати "росіянином/русскім" і через своє удмуртське коріння зрадив московію, а тому волів приєднатися до українського війська.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у складі Сил оборони України сформовано армійський підрозділ виключно з етнічних башкирів.

Читайте також:
Кримінал
Ті, хто мав забезпечувати охорону біоресурсів, свідомо займалися незаконним виловом у Дніпровському водосховищі біля села Андріївка.
13 травня, 20:28
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00