Московити засудили удмурта, який їхав воювати за волю України

КРИМІНАЛ
15.12.2022, 05:59
Московити засудили удмурта, який їхав воювати за волю України
Фото: Google

Попри те, що путінський режим досі не закрив кордони РФ, із-поміж тамтешніх громадян усе ж є незгодні з агресивною війною проти нас.

Свідченням цього є справа проти уродженця Удмуртії, який хотів стати до лав Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "News Bryansk".

Як з'ясувалося, слуги кремлівської Феміди у Брянській області засудили 29-річного мешканця міста Воткінськ до 5 років ув'язнення суворого режиму на підставі електронного листування.

Так, під час судового засідання співробітники ФСБ РФ надали, на їхню думку, переконливі докази у "співучасті в екстремізмі" та "пропагандистській підтримці укронацизму".

Водночас неназваному чоловіку дорікнули на його національність, який нібито не захотів ставати "росіянином/русскім" і через своє удмуртське коріння зрадив московію, а тому волів приєднатися до українського війська.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у складі Сил оборони України сформовано армійський підрозділ виключно з етнічних башкирів.

Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33