У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ

ВІЙНА
01.12.2022, 17:42
У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ
Фото: Facebook

Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.

Свідченням цього факту є несподівана, але очікувана поява у складі Сил оборони України збройного формування виключно з етнічних башкирів.

Таку інформацію виклав на своїй Facebook-сторінці керівник Башкирського національного політичного центру Руслан Габбасов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік, який кілька років мусить перебувати на еміграції у Литві, для наочності також додав світлини з фронтового гартування воїнів.

«Наш рух переходить від слів до справ. У Збройних силах України почав діяти наш башкирський воєнізований підрозділ "Башкорт". Тож, визвольна боротьба у розпалі», – повідомив Руслан Габбасов.

Важливо зауважити, що ще з початком російсько-української війни (від лютого 2014 року – прим. ред.), а особливо тепер Кремль істотно посилив тиск на суб'єкти федерації, насамперед – національні республіки, обмежуючи їхній суверенітет та викорінюючи залишки інакодумства.

У відповідь на ці репресії багато представників корінних народів виїхали за кордон, зокрема в Україну, або пішли у підпілля, однак не перестали боротися проти московії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями до чинного Президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради України звернулися башкири з проханням визнати свою республіку окупованою.

У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ_1
вибір редакції
Читайте також:
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
27 лютого, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01