У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ

ВІЙНА
01.12.2022, 17:42
У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ
Фото: Facebook

Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.

Свідченням цього факту є несподівана, але очікувана поява у складі Сил оборони України збройного формування виключно з етнічних башкирів.

Таку інформацію виклав на своїй Facebook-сторінці керівник Башкирського національного політичного центру Руслан Габбасов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік, який кілька років мусить перебувати на еміграції у Литві, для наочності також додав світлини з фронтового гартування воїнів.

«Наш рух переходить від слів до справ. У Збройних силах України почав діяти наш башкирський воєнізований підрозділ "Башкорт". Тож, визвольна боротьба у розпалі», – повідомив Руслан Габбасов.

Важливо зауважити, що ще з початком російсько-української війни (від лютого 2014 року – прим. ред.), а особливо тепер Кремль істотно посилив тиск на суб'єкти федерації, насамперед – національні республіки, обмежуючи їхній суверенітет та викорінюючи залишки інакодумства.

У відповідь на ці репресії багато представників корінних народів виїхали за кордон, зокрема в Україну, або пішли у підпілля, однак не перестали боротися проти московії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями до чинного Президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради України звернулися башкири з проханням визнати свою республіку окупованою.

У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ_1
Читайте також:
Війна
70 діб у цілковитому ворожому оточенні. Фактично, між життям і смертю, але вони вистояли й вижили у пеклі.
17 липня, 13:46
Історія
В архіві Служби зовнішньої розвідки України знайдено рукописний варіант останнього звіту Головного командира УПА Романа Шухевича
29 червня, 18:05
Опінії
Бездумні «роботи» чи група кваліфікованих та відповідальних бійців
27 червня, 09:45
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
21 червня, 08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27