У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ

ВІЙНА
01.12.2022, 17:42
У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ
Фото: Facebook

Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.

Свідченням цього факту є несподівана, але очікувана поява у складі Сил оборони України збройного формування виключно з етнічних башкирів.

Таку інформацію виклав на своїй Facebook-сторінці керівник Башкирського національного політичного центру Руслан Габбасов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чоловік, який кілька років мусить перебувати на еміграції у Литві, для наочності також додав світлини з фронтового гартування воїнів.

«Наш рух переходить від слів до справ. У Збройних силах України почав діяти наш башкирський воєнізований підрозділ "Башкорт". Тож, визвольна боротьба у розпалі», – повідомив Руслан Габбасов.

Важливо зауважити, що ще з початком російсько-української війни (від лютого 2014 року – прим. ред.), а особливо тепер Кремль істотно посилив тиск на суб'єкти федерації, насамперед – національні республіки, обмежуючи їхній суверенітет та викорінюючи залишки інакодумства.

У відповідь на ці репресії багато представників корінних народів виїхали за кордон, зокрема в Україну, або пішли у підпілля, однак не перестали боротися проти московії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями до чинного Президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради України звернулися башкири з проханням визнати свою республіку окупованою.

У лавах ЗСУ сформовано башкирський підрозділ_1
Читайте також:
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
вчора, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48