Московська солдатня сплюндрувала скіфський курган у Херсонській області

ІСТОРІЯ
25 квітня, 20:37
Світлина ілюстративна
Світлина ілюстративна
Фото: Telegram

Одвічний цивілізаційний та екзистенційний ворог України – московія – продовжує здійснювати наругу над нашою історичною спадщиною.

Свідченням цього є наруга над археологічним об'єктом скіфської доби поблизу Шилової балки у степовій частині Бериславського району Херсонщини.

Йдеться про стародавній курган, розташований праворуч від траси "Херсон-Генічеськ" (див. фото нижче – прим. ред.), інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевих мешканців.

Як повідомляють очевидці з тимчасово окупованого регіону, російська солдатня спорудила численні укріплення біля пам'ятника скіфському воїну.

«Вороги окопалися навколо кургану. Також численні окопи видно на полях уздовж дороги "Херсон-Генічеськ". Окупанти розмістилися і на прилеглих полях. У народі кажуть: буде біда, якщо курган розкопати. Ну, подивимося», – коментують ситуацію жителі Бериславського району.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна була і залишається передовим форпостом цивілізованого Західного світу.

Скіфський курган поблизу Шилової балки (літо 2021)
Скіфський курган поблизу Шилової балки (літо 2021 року)
Читайте також:
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45
Війна
Очікуючи на контрнаступ Сил оборони України у Херсонські області, російські загарбники вимушені споруджувати тимчасові фортифікації.
11 червня, 19:27
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34