Московський піп із мусульманського батальйону РФ загинув в Україні

ВІЙНА
17.09.2022, 17:23
Московський піп із мусульманського батальйону РФ загинув в Україні

Настоятель Богоявленського храму у селі Ісаково Зеленодольського району Республіки Татарстан опинився на концерті Іосіфа Кобзона.

Такі відомості з посиланням на пресслужбу Казанської єпархії Російської "православної" Церкви оприлюднило незалежне видання "Idel.Реалии", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, йдеться про священника, на ім'я Анатолій Грігорьєв, який загинув безславною смертю окупанта 9 вересня, перебуваючи на фронті у складі (увага!) мусульманського загону "Алга".

«Отець Анатолій помер при виконанні пастирських обов'язків. Він здійснював духовну опіку над військовослужбовцями нашого татарстанського батальйону», – прокоментували у Казанській єпархії РПЦ.

Прикметно, що майже тиждень усі звістки про загибель московського попа у зоні бойових дій заперечували та спростовували, тільки після привезення тіла та таємного похорону у колі своїх, – мовчання стало безглуздим.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", московського попа з Луганської області судитимуть за відкриту співпрацю з російськими окупантами.

Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01