Москва знову підкупає Каїр краденим зерном з України

ЕКОНОМІКА
26.09.2023, 20:36
Москва знову підкупає Каїр краденим зерном з України
Фото: Egypt Watch

Уряд Єґипту відновив прямі перемовини із російським режимом. Жителі країни фараонів потребують дешевого хліба.

Кремль запропонував єґипетській владі придбати 1 мільйон тонн пшениці. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання Bloomberg.

На якій стадії нині перебуває двостороння угода, невідомо. Вочевидь ресурсна федерація Московії вкотре підлещується до Єґипту, де зросли ціни на харчові продукти.

Зі слів неназваного чиновника з Каїру, тамтешній «уряд спершу відмовився від закупівлі 480 тисяч тонн зерна наприкінці літа. Проте днями Москва запропонувала 1 мільйон тонн за доволі низькою собівартістю, що стало важко ігнорувати».

Швидше за все держава-агресор торгує з Єґиптом краденим з України зерном, як робила це з Сирією та Іраном минулі півтора року. Чи пристане Каїр на нову угоду Кремля, поки таємниця.

Між іншим, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», світу загрожує історичний дефіцит апельсинового соку. Головна причина – мінливі погодні умови та бактеріальна хвороба рослин.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08 листопада, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03 листопада, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29 вересня, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27 вересня, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07 липня, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32