Москва знову підкупає Каїр краденим зерном з України

ЕКОНОМІКА
26.09.2023, 20:36
Москва знову підкупає Каїр краденим зерном з України
Фото: Egypt Watch

Уряд Єґипту відновив прямі перемовини із російським режимом. Жителі країни фараонів потребують дешевого хліба.

Кремль запропонував єґипетській владі придбати 1 мільйон тонн пшениці. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання Bloomberg.

На якій стадії нині перебуває двостороння угода, невідомо. Вочевидь ресурсна федерація Московії вкотре підлещується до Єґипту, де зросли ціни на харчові продукти.

Зі слів неназваного чиновника з Каїру, тамтешній «уряд спершу відмовився від закупівлі 480 тисяч тонн зерна наприкінці літа. Проте днями Москва запропонувала 1 мільйон тонн за доволі низькою собівартістю, що стало важко ігнорувати».

Швидше за все держава-агресор торгує з Єґиптом краденим з України зерном, як робила це з Сирією та Іраном минулі півтора року. Чи пристане Каїр на нову угоду Кремля, поки таємниця.

Між іншим, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», світу загрожує історичний дефіцит апельсинового соку. Головна причина – мінливі погодні умови та бактеріальна хвороба рослин.

Читайте також:
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32
Економіка
Держава-агресор наближається до соціально-економічного колапсу, чиї контури вже проглядаються. А російський агробізнес дихає на ладан.
22.10.2023, 10:27
Життя
Головна причина нестачі — велика посуха у регіонах-постачальниках. Для задоволення попиту продукцію замовляють із Південної Америки.
30.09.2023, 21:06
Економіка
Головна причина – мінливі погодні умови та бактеріальна хвороба рослин, відома як "позеленіння цитрусових" (лат. Candidatus Liberibacter).
14.07.2023, 20:18
Економіка
У морських вантажоперевезеннях існує 100 і 1 схема як обійти заборони. Власне, росіяни змогли знайти та скористатися зерновою шпариною.
18.10.2022, 20:54
Економіка
Віднедавна вартість яєць викликають резонанс у соціальних мережах. Цінники змінюються ледь не щодня, причому у бік шаленого зростання.
14.10.2022, 17:23