Мов примара комунізму по Європі Україною стрімко шириться чергова прокурорська реформа.

24.08.2023, 09:08
Мов примара комунізму по Європі Україною стрімко шириться чергова прокурорська реформа.

Вона добре лягає в концепцію розвитку родини Костіна.

Останній нащадок Дюка де Рішельє і внучатий племінник лейтенанта Шмідта генпрокурор Костін підписав концепцію проекту «Прокурор громади».

Звісно, ця концепція не відповідає вимогам ст. 131-1 Конституції України та Закону України «Про прокуратуру». Але вона добре лягає в концепцію розвитку родини Костіна.

Як, нещодавно з цього приводу висловився начальник Департаменту  організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення Офісу Генерального прокурора Микола Григорович Іванець: «завдяки своїй доньці Костін поїде не послом в США, а прокурором громади Монако. Президент підпише Указ про звільнення Костіна з посади генпрокурора, коли цей видатний правник сучасності перетне кордон у пункті пропуску Шегіні, а інакше керівник САП Клименко вдягне кайданки на руки чесного й непідкупного генерального прокурора».

Зрозуміло, що прокурорами громади найближчим часом поїдуть працювати й одеська шантрапа, яку в Офіс Генерального прокурора притягнув гаманець Костіна та кришеватель всього одеського бізнесу Дмитро Вербицький. Прізвища Прокопова, Лодочникова, Малєєва, Олефіра те ще двох-трьох дрібних одеських шахраїв із прокурорськими посвідченнями читацькій громадськості нічого не скажуть.

Інша справа – це видатний прокурор Борис Індиченко-молодший, який нещодавно мріяв про крісло керівника Вінницької обласної прокуратури. Костін, щоб припинити істерику Вербицького з цього приводу, навіть направив у Вінницю бригаду для перевірки стану організації роботи вже колишнім керівником Вінницької обласної прокуратури Олександром Бутовичем.

Бутович скоріш на делікатне політичне прохання, аніж на виявленні перевіркою порушення, написав заяву на звільнення із займаної посади, але, як брешуть злі язики, перед цим передав до Офісу Президента оперативні напрацювання місцевої контори щодо нічних відпочивань перевіряючих та інформацію про корупційні витівки Вербицького стосовно кришування одеських контрабандистів, які під час війни активно використовують пункт пропуску Могилів-Подільський (бо шматьйо із Туреччини, суміші для кальяну та інші речі морем зараз не затягнути).

Так ось, цей самий видатний Індиченко-молодший змушений тепер мріяти про застарілий стілець прокурора громади хоча б десь у Херсонській області.

А Вербицькому, у будь-якому випадку, світить місце прокурора Лукʼянівської громади, яка розташована в Шевченківському районі Києва неподалік станції метро «Лукʼянівська». Бо в директора ДБР Олексія Сухачова вже скінчились канцелярські папки, в які він складає документальні докази про продаж Вербицьким кримінальних проваджень БЕБ.

Тож Вербицький має реальні шанси на практичне втілення концепції «прокурор громади», так як саме в Лукʼянівській громаді зараз відпочиває видатний Одеський воєнком Борисов, у якого накопичилось багато питань до Вербицького за його обіцянки відмазати, звісно не просто так (як кажуть члени Лукʼянівськоі ОТГ: « попросіть пацана по понятіям ответіть за свой базар»).

Часом до цієї громади також може завітати і Одеський мер Труханов, тож як раз буде хвилинка обговорити одеським осередком запровадження людиноцентричних підходів у роботі.

Автор : Володимир Бойко
Читайте також:
Світ
Джорджа Мелоні спільно з галузевими міністрами реформує економіку. Йдеться про €24 мільярди.
17.10.2023, 06:59
Політика
Чим володіють посли G7, так звані міжнародні експерти та професійні громадські активісти?
27.09.2023, 08:15
Світ
Від України це вимагає продовження реформ, які вона проводила, а також її подальша інтеграція з ЄС
02.06.2023, 08:05
Політика
Україна має зменшити роль держави в економіці та провести низку реформ, щоб прискорити інтеграцію в Європейський союз.
29.05.2023, 10:15
Політика
Перш за все Київ мусить показати Брюсселю, як столиці колективного Заходу, здатність до саморозвитку і прогресу. Досить жебрати на реформи!
20.05.2023, 20:57
Опінії
Вона ж чудово розвивається без їхнього втручання
11.07.2022, 11:25