МОЗ не відповідає за індивідуальний захист у школах — міністр Степанов

23.09.2020, 09:42
МОЗ не відповідає за індивідуальний захист у школах — міністр Степанов
Фото: АТН

Виділення грошей на маски та респіратори для учнів навчальних закладів не входить до компетенції міністерства охорони здоров'я України.

Про це у понеділок, 21 вересня, заявив профільний урядовець Максим Степанов під час свого виступу на програмі "Свобода слова".

За його словами, все необхідне для потреб населення, у тому числі закладів освіти, надається так званим фондом боротьби з коронавірусною пандемією.

«Громадяни мають знати, що за захист школярів і педагогів відповідає міністерство освіти. Це питання не входить до моєї компетенції. Звичайно, якщо на чергове засідання Кабміну винесуть це питання, з відповідними нормативними актами, тільки тоді я готовий його повністю підтримати», — зауважив очільник МОЗ.

Читайте також:
В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор
30 квітня, 11:45
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09