МОЗ не відповідає за індивідуальний захист у школах — міністр Степанов

23.09.2020, 09:42
МОЗ не відповідає за індивідуальний захист у школах — міністр Степанов
Фото: АТН

Виділення грошей на маски та респіратори для учнів навчальних закладів не входить до компетенції міністерства охорони здоров'я України.

Про це у понеділок, 21 вересня, заявив профільний урядовець Максим Степанов під час свого виступу на програмі "Свобода слова".

За його словами, все необхідне для потреб населення, у тому числі закладів освіти, надається так званим фондом боротьби з коронавірусною пандемією.

«Громадяни мають знати, що за захист школярів і педагогів відповідає міністерство освіти. Це питання не входить до моєї компетенції. Звичайно, якщо на чергове засідання Кабміну винесуть це питання, з відповідними нормативними актами, тільки тоді я готовий його повністю підтримати», — зауважив очільник МОЗ.

вибір редакції
Читайте також:
"AstraZeneca", "BioNTech", "Moderna", "Novavax" і "Pfizer" розпалюють безпрецедентну кризу у галузі прав людини.
вчора, 16:45
Посилення карантинних обмежень і запровадження так званих COVID-паспортів у Швейцарії спровокували сидячі протести.
22 вересня, 11:32
Представники організації "Doctors for COVID Ethics" закликають уряди країн світу припинити використання вакцин компанії "Pfizer".
13 вересня, 09:47
Невдовзі в Естонії почнеться вакцинація населення третьою дозою; причина — зростання кількості інфікованих коронавірусною інфекцією.
09 вересня, 13:38
Луганських медиків змушують викривляти поточну статистику виявлених випадків заражень COVID-19, зменшуючи фактичну кількість смертей.
06 вересня, 12:22
Тоді як в Україні, за даними міністерства охорони здоров'я, від початку антикоронавірусної кампанії проведено всього 9 358 193 щеплення.
02 вересня, 13:49