Командувач ООС Наєв: ЗСУ упередить агресивні дії РФ, як на Сході, так і на Півдні

СВІТ
20 вересня, 13:28
Командувач ООС Наєв: ЗСУ упередить агресивні дії РФ, як на Сході, так і на Півдні

На тлі відсутності у російських окупантів будь-яких воєнних успіхів, Кремль продовжує пошук найбільш ефективної тактики дій.

Про це в інтерв'ю виданню "РБК-Україна" заявив командувач Об'єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, найнебезпечнішим чинником слід вважати максимальне наближення районів проведення навчань "Запад-2021" до державного кордону України.

«Ми також вбачаємо небезпеку від імітації або демонстрації повернення російських підрозділів до пунктів постійної дислокації після завершення навчань і приховане створення угруповань на території Білорусі. Наразі, ознак створення противником наступальних угруповань військ не виявлено, ситуація залишається контрольованою та продовжує відстежуватися. Ми передбачаємо різноманітні варіанти розвитку ситуації, тому безперервно проводимо моніторинг обстановки та утримуємо в готовності відповідний комплект військ. Головне завдання – упередити будь-які дії РФ, не допустити дестабілізації обстановки та уникнути втягування ЗС України у можливі провокації», – зазначив Сергій Наєв.

Командувач ООС наголошує, путінський режим, нехтуючи Мінськими домовленостями, став частіше застосовувати заборонені зразки озброєння, у тому числі по цивільних об'єктах із метою демонстрації власної сили, безкарності та зухвалості.

«Незважаючи на це, ЗС України готові до реагування на будь-які загрози. Ми продовжуємо посилювати сухопутні та морські кордони, як східних, так і південних регіонів. Нашими органами розвідки постійно аналізується обстановка, а військове командування готове до змін рівня загроз та адекватного реагування на них», – підсумував генерал-лейтенант Наєв.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на Донеччині посилили заходи безпеки через активність окупаційних ДРГ і криміналу.

Читайте також:
На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.
вчора, 15:45
Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса
25 жовтня, 17:26
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
19 жовтня, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Це дискримінація і приниження українського народу.
11 жовтня, 14:59