На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО

ВІЙНА
05.06.2023, 19:03
На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО
Фото: Останній Бастіон

Вир бурхливих подій, який розгортається на північно-східному терені Слобожанського краю приносить свої плоди у вигляді мертвих окупантів.

Про одного з таких, ліквідованих у селі Нова Таволжанка, відвітувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Знаково, що причетними до знищення вказаного високопоставленого окупанта виявилися вояки Легіону "Свобода России", які нині звільняють Білгородську землю від московитської присутності.

«Згідно з оперативною інформацією, в ніч з 4 на 5 червня у населеному пункті Нова Таволжанка вбито гвардії полковника Стесєва Андрія Васильовича – старшого оперативного угруповання Білгород. Раніше він обіймав посаду командира 104 десантно-штурмового полку ВДВ РФ», – повідомили у пресслужбі ГУР МО.

Цілком імовірно, що у разі подальших бойових дій на північ від Харкова і на Схід від Сум звістки про загибель таких армійців, підлеглих Валєрія Гєрасімова і Сєргєя Шойгу, збільшуватиметься у рази.

А проте, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", польські "Гусари смерті" допомагають "Російський Добровольчий Корпус" і Легіон "Свобода России" здійснювати рейд на територію РФ.

На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО_1
На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО_3
На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО_5
На Білгородщині ліквідовано російського полковника Стесєва, – ГУР МО_7
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45
Війна
Українські захисники не покладаючи рук відбивають російську агресію на всій протяжності фронту. Тяжко всюди: і у Кринках, і у Куп'янську...
29.12.2023, 19:01