«РДК» кинув виклик ґауляйтеру Білгородщини Гладкову

ВІЙНА
04 червня, 18:14
«РДК» кинув виклик ґауляйтеру Білгородщини Гладкову
Фото: Останній Бастіон

Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...

Командування "Російського добровольчого корпусу" та Легіону "Свобода России", що зараз активно двіжують у Білгородській області, звернулися з пропозицією до губернатора цієї області Гладкова. Йому пропонують прибути сьогодні ввечері (4.VI.) на особисту зустріч у храмі селища Нова Таволжанка, щоби забрати двох полонених російських солдатів.

Задум надзвичайно цікавий і я б сказав, далекоглядний. Прибуття офіційної посадової особи РФ на подібні перемовини означали б легітимізацію "РДК" і "ЛСР".

De facto, визнання їх одними зі сторін конфлікту.

Привід для зустрічі теж є – після гасел «русские своих не бросают» важко буде пояснити і так вже роздратованому російському ура-патріотичному суспільству, чому губернатор не приїхав  забрати двох полонених. Додатковий цікавий нюанс – обидві ці структури в РФ визнані терористичними організаціями.

У випадку Росії це не значить, що перемовин не буде. "Талібан" у них теж терористична організація, але перемовини з ними велись, навіть Москву відвідували їхні представники.

Особисто я не думаю, що губернатор приїде на таку зустріч, бо навряд чи Кремль це санкціонує. Недарма Євгєній Прігожин уже заявив, що готовий прислати за полоненими когось зі своїх зам директорів.

Власне, ґауляйтер Гладков погодився зустрітись, але на своїх умовах – у Шебекіно. Проте головне в цій історії зовсім не це.

Наразі бачимо, як частка Білгородської області вже перетворилась в сіру зону, яку ніхто фактично не контролює. Місто Шебекіно (населення до війни 40 000 осіб) – знелюднене і сильно побите.

І російська влада, і армія нічого з цим зробити не можуть, попри волання їхніх пропагандистів. Можна сказати, що це початок краху путинської системи.

Питання в іншому – хто прийде на заміну, і чи не буде нам гірше після того?
Автор : Роман Пономаренко
Читайте також:
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20 жовтня, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05 вересня, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24 серпня, 17:53
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34