На Черкащині виявили незаконний піщаний кар'єр

КРИМІНАЛ
01 травня, 17:56
На Черкащині виявили незаконний піщаний кар'єр
Фото: Facebook

Спритні ділки не перший рік безкарно вивозять пісок десятками вантажівок на день із території Ліплявської громади неподалік Канева.

Про це з місця події на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України VII та VIII скликань Андрій Іллєнко.

За його словами, розроблений невідомими особами кар'єр знаходиться у селі Пекарі у кількох кілометрах від Чернечої гори, де похований Тарас Шевченко.

«Що треба знати про цю ганебну ситуацію? — По-перше, пісок вивозили десятками вантажівок на день, розбиваючи усі місцеві дороги. По-друге, все це відбувалося без жодних дозволів і документів. По-третє, місцевий бюджет, що логічно, не отримав з того всього жодної копійки. По-четверте, зараз там тимчасове затишшя, очевидно через розголос, який почали підіймати жителі Пекарів. І, по-п'яте, все це не може відбуватися без кришування влади та правоохоронних органів», — написав Андрій Іллєнко.

Він додає, що з іншої сторони Чернечої гори невідомі особи також вже роблять місячний пейзаж, але місцева влада ігнорує вказані факти.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", прокурори та співробітники СБУ розікрали землі міністерва оборони й лісового фонду у Житомирській області.

Читайте також:
В Україні жуки-олені та жуки-носороги відносяться до тих, кому загрожує вимирання, вони занесені до Червоної книги
вчора, 13:45
Гідрологічний режим Орелі, яка протікає територією Харківщини, Полтавщини та Дніпропетровщини, зазнав руйнівного впливу людини.
29 березня, 10:23
5 березня природоохоронники помітили в Пирятинському районі перших журавлів.
09 березня, 15:45
Рівень води в озері Карпенкове у Дніпрі побив антирекорд — цієї зими вкриті очеретом берега істотно потріскалися від посухи.
14.12.2020, 10:02
Понад 10 тисяч саджанців хвойних дерев висадили на Луганщині, територія якої постраждала внаслідок масштабних осінніх пожеж.
16.11.2020, 12:27
Екосистема Житомирської та Рівненської областей продовжує зазнавати збитків від діяльності бурштинокопачів.
16.11.2020, 09:31