На Донеччині замість пасовищ створюють заказники

ЕКОНОМІКА
24.02.2022, 06:51
На Донеччині замість пасовищ створюють заказники

Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.

Таку інформацію медіаагенції "Останній Бастіон" надали у пресслужбі Української природоохоронної групи.

Зазначається, що з половини отриманих навесні 2021 року Комарською сільською радою земель сільськогосподарського призначення вирішено створити заказники, куди увійшли 10 найцінніших степових ділянок.

«Фактично, на сьогодні громада не лише зберегла цінні та унікальні степові куточки, але й ухвалила програму з охорони природи на рівні ОТГ, за якою у межах громади має побільшати об'єктів природно-заповідного фонду. На території Комарської сільради й досі збереглося чимало ділянок, цікавих своїм рослинним і тваринним світом. Вважаємо цей випадок надзвичайним прецедентом, адже зазвичай більшість громад очолюються людьми, які просто роздають усю землю під ріллю», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Української природоохоронної групи.

Вітчизняні екологи додають, що досвід Комарської ОТГ, яка знаходиться у прифронтовій області, мають переймати й інші громади Півдня та Сходу задля припинення розорювання степів і луків, та водночас з метою збереження наявного біорізноманіття.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", відомий у Полтаві політик і бізнесмен Андрій Матковський встиг позбавити місто комунальної нерухомості, а нині взявся за дерева.

Читайте також:
Життя
Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.
06.12.2022, 14:00
Життя
Досить труїти землю своїми тілами, і формальдегідами, якими насичені мертві оболонки душ людських.
03.11.2022, 15:10
Життя
Мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.
18.10.2022, 09:18
Економіка
На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.
14.09.2022, 07:00
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25.06.2022, 21:34
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19.02.2022, 13:56