На Донеччині замість пасовищ створюють заказники

ЕКОНОМІКА
24 лютого, 06:51
На Донеччині замість пасовищ створюють заказники

Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.

Таку інформацію медіаагенції "Останній Бастіон" надали у пресслужбі Української природоохоронної групи.

Зазначається, що з половини отриманих навесні 2021 року Комарською сільською радою земель сільськогосподарського призначення вирішено створити заказники, куди увійшли 10 найцінніших степових ділянок.

«Фактично, на сьогодні громада не лише зберегла цінні та унікальні степові куточки, але й ухвалила програму з охорони природи на рівні ОТГ, за якою у межах громади має побільшати об'єктів природно-заповідного фонду. На території Комарської сільради й досі збереглося чимало ділянок, цікавих своїм рослинним і тваринним світом. Вважаємо цей випадок надзвичайним прецедентом, адже зазвичай більшість громад очолюються людьми, які просто роздають усю землю під ріллю», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Української природоохоронної групи.

Вітчизняні екологи додають, що досвід Комарської ОТГ, яка знаходиться у прифронтовій області, мають переймати й інші громади Півдня та Сходу задля припинення розорювання степів і луків, та водночас з метою збереження наявного біорізноманіття.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", відомий у Полтаві політик і бізнесмен Андрій Матковський встиг позбавити місто комунальної нерухомості, а нині взявся за дерева.

Читайте також:
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54
Кримінал
Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.
08.10.2021, 08:01