На Форумі вільних народів пост-росії підписали «Меморандум про розпуск РФ»

СВІТ
09.12.2022, 17:34
На Форумі вільних народів пост-росії підписали «Меморандум про розпуск РФ»

У шведському Гельсинборзі зібралися представники корінних етносів, самостійницьких і регіоналістих рухів, аби вирішити долю імперії.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили самі організатори та учасники IV-го Форуму вільних народів пост-росії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, серед присутніх і доповідачів є поважні постаті:

  • голова уряду Чеченської республіки Ічкерія Ахмед Закаєв;
  • бурятський політичний емігрант Зуртан Халтаров;
  • калмицький політик і журналіст Даавр Доржин;
  • представник руху "Вільна Інґрія" ("Свободная Ингрия") Павєл Мєзєрін;
  • представник черкеської діаспори Марат Теміров;
  • дослідник росії Януш Буґайський.

Прикметно, але подія відбувається вже у четвертій європейській країні, хоча увагу тамтешніх політиків, громадських діячі й тим паче урядовців чомусь не привернув; імовірно, шведи побоюються відвідувати напозір маргінальні заходи.

Натомість організатори та учасники Форуму певні, часті публічні виступи представників корінних народів і регіоналістських рухів за сецесію зі складу ресурсної федерації з часом набуде міжнародної ваги, просто потрібна медіапідтримка.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", спецслужбам і правоохоронним органам Естонії, Латвії та Литви варто поставитися серйозно до загрози, якою є тамтешня російська громада.

На Форумі вільних народів пост-росії підписали «Меморандум про розпуск РФ»_1
На Форумі вільних народів пост-росії підписали «Меморандум про розпуск РФ»_3
Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57