На Харків суне новітня ординська хунта «ХНР»

ВІЙНА
12 травня, 15:03
На Харків суне новітня ординська хунта «ХНР»
Фото: Deep State

У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.

Таку думку на основі власних спостережень і досвіду висловив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. Водночас слід розуміти, що теперішній російський похід на Харків (це вже як мінімум третій, перший був у 2014 році, другий у 2022 році) — розвідка боєм.

Цей великий за розмірами та кількістю населення (навіть нині) обласний центр за площею житлової забудови вдвічі більший за той таки Маріуполь. При тому, що угрупування росіян, яке захоплювало перлину українського Приазов'я 86 днів складало від 20 до 25 тисяч осіб.

«Це були підготовлені підрозділи, бо пройшли 8 років війни до того. Не z-шторми, не мобілізовані, а цілком підготовлена армія. Протистояв росіянам наш гарнізон у 8-11 тисяч захисників. Але то було у Маріуполі, що ж маємо навколо Харкова? Угрупування від 35 до 50 тисяч осіб (за різними даним) проти (хто зна скільки наших, але співвідношення точно більше за Маріуполь). Плюс у нас сучасна зброя. Неможливість так нахабно бомбардувати. Можна взяти за таких умов Харків? Ні! Ну, хіба років через 86.

Але... Ну куди ж без цього «але»? Ворожі рейди у Харківську область точно будуть. Як і наші (ну, гаразд, Легіону «Свободная Росія» та РДК) були й будуть у БНР. Обмеженим контингентом не вдалося закріпитись в жодному селі. Так буде й тут. Єдина різниця, що русня знищить всі села, до яких прийде визволяти. Всі вщент. Тому, видихайте, і працюйте на оборону. Максимально», — слушно зазначив Петро Андрющенко.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що вночі 10 травня окупаційні війська перетнули лінію державного кордону і захопили чотири прикордонні селища. На щастя, наші захисники відбили всі атаки ворога.

На Харків суне новітня ординська хунта «ХНР»_1
Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34