На Ізюмському плацдармі у ворога є вразливе місце, – військовий експерт

ВІЙНА
04 травня, 12:40
На Ізюмському плацдармі у ворога є вразливе місце, – військовий експерт
Фото: Liga.net

Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав вітчизняний військовий аналітик Георгій Кавецький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, у травні на Слобожанському відтинку фронту зросте інтрига у Балаклійському і Шевченківському районах Харківської області, де може назріти стратегічний перелом.

«Тепер кілька слів про те, чому це важливо. Є село Веселе (відзначено колом на мапі знизу) – ключовий вузол постачання угруповання ворога на Ізюмському плацдармі. Альтернатив йому зараз немає. Росіяни забезпечують постачання свого наступу, роблячи гак від Куп'янська через Шевченкове, на яке зараз чинять тиск наші війська у Печенігах і Чугуєві.

Зазначу, що мости у Боровій та Осколі знищені. Це поставить під загрозу все Ізюмське угруповання противника. У разі нашого просування на цьому напрямку, основна лінія постачання буде перерізана, і залишиться тільки шлях, через який неможливо підтримувати подібне угруповання і яке також буде під ударом. На схід від нього страшний ландшафт – повна бездоріжжя, та й ще пагорби з балками, через які жодна колона не проїде», – змалював ситуацію Георгій Кавецький.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Луганській області російські окупанти зайняли повністю знищене ними селище Новотошківське.

Слобожанський напрямок станом на 1.05.2022
Слобожанський напрямок станом на 1.05.2022
Читайте також:
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
вчора, 11:55
Війна
Зловмисники пишуть про податки та ядерну загрозу
21 червня, 13:43
Війна
Хроніка оборони України
29 травня, 09:05
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
16 травня, 07:09
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46
Війна
Так зване "соціальне радіо" під назвою "Zello" створено російськими програмістами для пошуку і боротьби з українськими патріотами.
04 квітня, 19:33