На Ізюмському плацдармі у ворога є вразливе місце, – військовий експерт

ВІЙНА
04 травня, 12:40
На Ізюмському плацдармі у ворога є вразливе місце, – військовий експерт
Фото: Liga.net

Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав вітчизняний військовий аналітик Георгій Кавецький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, у травні на Слобожанському відтинку фронту зросте інтрига у Балаклійському і Шевченківському районах Харківської області, де може назріти стратегічний перелом.

«Тепер кілька слів про те, чому це важливо. Є село Веселе (відзначено колом на мапі знизу) – ключовий вузол постачання угруповання ворога на Ізюмському плацдармі. Альтернатив йому зараз немає. Росіяни забезпечують постачання свого наступу, роблячи гак від Куп'янська через Шевченкове, на яке зараз чинять тиск наші війська у Печенігах і Чугуєві.

Зазначу, що мости у Боровій та Осколі знищені. Це поставить під загрозу все Ізюмське угруповання противника. У разі нашого просування на цьому напрямку, основна лінія постачання буде перерізана, і залишиться тільки шлях, через який неможливо підтримувати подібне угруповання і яке також буде під ударом. На схід від нього страшний ландшафт – повна бездоріжжя, та й ще пагорби з балками, через які жодна колона не проїде», – змалював ситуацію Георгій Кавецький.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Луганській області російські окупанти зайняли повністю знищене ними селище Новотошківське.

Слобожанський напрямок станом на 1.05.2022
Слобожанський напрямок станом на 1.05.2022
вибір редакції
Читайте також:
Життя
Шостий апеляційний адміністративний суд розглянув справу стосовно порушення ПДР у частині стоянки на газоні.
07 листопада, 15:23
Полтава
На сайті АТ «Полтаваобленерго» опублікували оновлений графік погодинного відключення електроенергії.
02 листопада, 11:20
Війна
Через масовану ракетну атаку з боку росії можлива затримка поїздів
10 жовтня, 11:15
Війна
Ядерний удар по Україні вважається малоймовірним
05 жовтня, 14:25
Життя
Наголошується, що Національний банк не здійснює жодних соціальних виплат!
24 вересня, 10:25
Економіка
На Полтавщині було зареєстровано 7704 земельних угод
28 червня, 11:55