Екзистенційна смерть генерала Гєрасімова

ВІЙНА
02.05.2022, 19:22
Екзистенційна смерть генерала Гєрасімова
Фото: Останній Бастіон

До Кремля надійшли чергові погані звістки з театру бойових дій сил вторгнення в Україні. Валєрія Гєрасімова, ймовірно, "затрьохсотили".

Наразі російськими спеціальними службами ведеться всебічна перевірка інформації української сторони щодо подробиць знищення двох-трьох командних пунктів сил загарбників на Слобожанському напрямку. Конкретніше, у районі тимчасово окупованого та вщент зруйнованого московитами міста Ізюм.

Саме тут внаслідок точкових вогневих ударів ЗСУ могли загинути сотні командирів і офіцерів штабів ВДВ разом із 2-ю загальновійськовою армією росії. Приблизна та обережна цифра втрат ЗС РФ оцінюється у межах від 60 до 180 бійців, хоча у соціальних мережах можна зустріти оцінку навіть у 400-700 демілітаризованих командирів окупантів.

Серед підтверджених "200-х" – генерал-майор, начальник військ РЕБ ЗС РФ Західного військового округу Андрєй Сімонов. Але найцікавіше те, що, схоже, лави російського генералітету прорідилися значно більше, ніж звітує український Генштаб.

Власне з-поміж загиблих або сильно травмованих можуть бути 2 заступники начальника Генерального штабу ЗС РФ і, що взагалі має бентежити Кремль – можливо, і сам голова Генштабу, генерал армії Валєрій Гєрасімов. В окремих зведеннях значиться, що Гєрасімов сильно поранений (тобто, "300-й" – прим. ред.), але у плутанині підтвердити цей факт складно, тим більше з метою конспірації він у документах проходить під вигаданим ім'ям.

Живий чи ні Гєрасімов – найбільше питання поточного моменту. Адже від нього залежатиме результат усієї путінської авантюри в Україні.

З одного боку, Кремлю вже не звикати пачками втрачати своїх генералів на українському фронті. Однак, ймовірна загибель голови Генштабу, першого заступника оленяра з Тиви Сєргєя Шойгу, розробника сучасної російської доктрини "війни нового покоління" – просто безпрецедентний випадок у світовій історії.

Це якби влітку 1941 року десь під Бердичевом загинув начальник штабу Вермахту – генерал-полковник Франц Гальдер з усіма наслідками. Тобто, подія непересічна з найсміливіших планів противника.

З іншого боку, навіть якщо Гєрасімов і вижив, то його пику скоро покажуть росіянам. На правду, це позбавляє його честі офіцера (хоча, яка честь у командира ґвалтівників і мародерів? – прим. ред.).

Втеча з фронту робить "людину №3" у військовій ієрархії путінського Райху-СССР 0.2 огидним дезертиром в очах підлеглих. У таких умовах будь-який справжній офіцер вважав за краще б пустити собі кулю в скроню, щоби "зберегти обличчя".

Звичайно, не можна виключати, що з Гєрасімова, якщо він вижив, зараз будуть показово ліпити образ "героя", бойового генерала, який своєю кров'ю викупив колапс самозваної "другої армії світу" в Україні. Мовляв, він не злякався вилізти з бункера й особисто виїхав керувати оперативно-тактичною операцією на відміну від прибитого серцевими нападами Шойгу.

Хоча тут собака і зарита. В якому ж стані має перебувати командно-управлінська "вертикаль" армії, якщо голову Генштабу відривають від загального управління "спецоперацією" заради розбирань на місцях?

Те, що корупція на всіх поверхах роз'їла ЗС РФ, – це своєрідна притча в язицех. Вигадані штабістами переможні реляції, безладність, зневага до підлеглих, мародерство – родові хвороби російської армії.

Однак те, генерали Генштабу країни-агресора – це бездарне "гарматне м'ясо" – зовсім неприємне відкриття для "синків", які зі шкільної лави йдуть у гарантовану могилу. Не забуватимемо, що у Гєрасімова у руках один із трьох ключів до ракетно-ядерного арсеналу росії.

Виходить, що теоретично під час обстрілу могла потенційно постраждати, спрацювати або бути викрадена ядерна валізка Герасімова. Що це взагалі, чорт забирай, відбувається?

Некомпетентне путінське військове керівництво, готове за всяку ціну вислужуватися перед вождем, який однією ногою у могилі, саме собою буквально стало найбільшою екзистенційною загрозою для росії. Це справді агонія.

У сухому залишку після вищевикладеного, як би далі не розгорнулися події навколо Гєрасімова, він уже мертвий екзистенційно. І можливо, фізична загибель під Ізюмом для нього була б не найганебнішим кінцем.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що бійці Легіону "Свобода Росії" днями прибули на Схід України допомагати нашим захисникам знищувати окупантів. На Донбасі росіяни будуть масово вбивати росіян нам на радість.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Колишній Лівобережний район, де до торішнього лютневого вторгнення жило понад 120 тисяч українців, повністю зачищено окупантами.
вчора, 07:09
Кримінал
Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.
04 лютого, 18:32
Війна
Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.
29 січня, 11:35
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01