На Київщини комунальники зливають нечистоти у прилеглі водойми

14 січня, 20:31
На Київщини комунальники зливають нечистоти у прилеглі водойми

Без жодних дозвільних документів спритні на руку ділки взялися забруднювати вітчизняну природу. Для них Україна — лише терен споживання.

Такі відомості медіаагенції «Останній Бастіон» надав учасник бойових дій та житель села Морозівка Броварського району пан Тарас Кожаненко. З його слів, безпосередніми порушниками є співробітники комунального підприємства Баришівської селищної ради «Господар».

Прикметно, що Державну екологічну інспекцію Столичного округу, яка зреагувала на наругу над природою, не допустили на територію Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІ РОЗ АГРІКОЛ КО». Саме там тривалий час і здійснюється злив нечистот.

«Київська обласна прокуратура звернулася до суду із приводу недопуску екоінспекторів. Під час розслідування встановлено, що баришівські комунальники зливають нечистоти із багатоквартирних будинків села Морозівка на КНС №3, яка знаходиться на території ТОВ «РУБІ РОЗ АГРІКОЛ КО».

Наголошую, без жодних дозвільних документів від «РУБІ РОЗ АГРІКОЛ КО». Договір відсутній. Полів фільтрації не виявлено. Очисні споруди відсутні. А проте, всім відомо, що забруднення навколишнього середовища — це грубе порушення чинного законодавства», — пояснив Тарас Кожаненко.

Як додав житель Морозівки, посадовці Державної служби України із питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надала дозвіл КПП «Господар» виключно на встановлення тарифів на послуги водопостачання й водовідведення. Санкціонувати забруднення довкілля там не збиралися.

«Перевірки відбудуться обов'язково! Поліції Баришівки, а саме Начальнику слідчого відділу — старшому лейтенанту поліції Дмитру Шарикову, — надійшла заява від мене, але я не знаю, чи внесено звернення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Що взагалі творять працівники поліції у Баришівській громаді. дозволяючи таку наругу над природою? Ганьба таким діям! А потім недовіра і скарги.

Звертався вже і до Уповноваженого Верховної Ради України із прав людини Дмитра Лубінця, і до голови Баришівської селищної ради Олександра Ільченка, проте поки все намарно. Видається на те, що чинуші самі між собою все порішали, а на людей і довкілля байдуже. Помиляєтеся, за все будите відповідати, час кари настане обов'язково», — нарікає Тарас Кожаненко.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що торік швейцарські науковці розробили метод виявлення токсинів у стічних водах. В Україні про подібну екологічну практику, — годі й мріяти.

Читайте також:
Опінії
Рада прийняла закон, що дозволяє місцевим радам скасовувати охоронні зони об'єктів природно-заповідного фонду без громадського обговорення.
11 січня, 09:56
Життя
Влада окремих областей України на свій розсуд (і особистий зиск) вирішує долю народних багатств. Полтавщина серед тих, де нищать природу.
08 січня, 14:54
Життя
Міська влада Фукушіми вирішила розкривати імена мешканців, які неправильно сортують відходи. Там дуже серйозно ставляться до утилізації.
20.12.2024, 21:49
Життя
Минулими вихідними річка Чутівка раптово набула рожево-бурякового відтінку. Жителі б'ють на сполох через погіршення природного стану води.
16.09.2024, 19:21
Полтава
Правоохоронні органи звернулися до вітчизняних слуг Феміди щодо бездіяльності чиновників. Бюрократам вказали на їхнє місце та обов'язки.
04.09.2024, 21:49
Політика
Дохла риба, неживі качки й смердюча ряска. Саме такий нині вигляд має басейн річки Десна, яку свідомо отруїли російські окупанти на Курщині.
03.09.2024, 06:02