Огнівці отруйний сморід, Нехворощі — чисте джерело

ПОЛТАВА
08.08.2024, 21:43
Огнівці отруйний сморід, Нехворощі — чисте джерело

Поки у Полтаві назріває без перебільшення справжній екоцид, в області поборюють успішно негаразди. Чиновникам і комунальникам як пороблено.

Інша справа — діяльність свідомих представників громади, котрі власноруч піклуються про довкілля. Відповідний фотозвіт виклала пресслужба Нехворощанської селищної ради Полтавського району.

Силами небайдужих жителів Шедіївського старостату розчищено джерело із  питною водою біля кутка Новоселівка. Ініціював добру справу фермер Віктор Борсук, який зібрав місцевих чоловіків і власним трактором упорядкував місцевість.

«Небайдужі мешканці нашої громади очистили проїзну дорогу, привезли бетоноване кільце і накриття. Допомагали справі працівники пожежної охорони Василь Угляй, Костянтин Чунєєв, Михайло Корнієнко та шедіївці Василь Буга, Степан Білич, Михайло Угляй. Вони випиляли гілки, відкачували воду й виклали плити», — повідомили в органі місцевого самоврядування.

Прикро, що у питаннях благоустрою, Полтава сміливо лідирує в антирейтингу, бо владі нема діла ні до природи, ні до людей. Тому по тепер у мікрорайонах Огнівка та Сади-2 панує величезний сморід, заходів поліпшення гідрологічного стану не виявлено.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що соціальними мережами ширяться приголомшливі знімки висохлих Пушкарівських ставків. Станом на сьогодні місцева флора й фауна — цілковито вимерла.

Ставки на Огнівці стали отруйним болотом
Ставки на Огнівці стали отруйним болотом
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Під приводом  видалення рослин-шкідників на кронах до стовбура винищуються дерева. Вулиці населеного пункту схожі на вітрину секс-шопу.
11 березня, 12:35
Полтава
У нашій області стало менше забруднених місцевостей, але громадяни усе ж продовжують викидати сміття деінде. Штрафувати вдається не всіх.
13 лютого, 07:19
Полтава
Мало вмонтувати у ґрунт засоби для відпочинку і розваг малечі. Необхідно навести лад на відповідній місцевості, щоби було чисто й зручно.
05 лютого, 07:18
Полтава
Українській захисники не лише отримують допомогу у зоні ведення бойових дій, а й у тилу. Влада Полтави звично самоусунулася від підтримки.
20.12.2024, 19:21
Полтава
Коли наближається холодна пора року і небо затягнуто хмарами, на вулиці виходять вони. Їхня мета — закатати асфальтом у калюжі наші податки.
25.11.2024, 13:41
Полтава
Слуги каґалу Кулініча-Біленького у Полтавському районі припинили виконувати посадові обов'язки. Мешканці самі відповідальні за свою безпеку.
27.10.2024, 17:30