На кого працює Зеленський ?

31.05.2023, 10:35
На кого працює Зеленський ?

Після підвищення тарифів на електроенергію з 1 червня суми платіжок українців зростуть мінімум на 250 гривень

Масове тимчасове відключення світла в Україні, що сталося 30 вчора вдень, торкнулося майже 2 мільйонів абонентів по всій країні. Це було найбільше одночасне знеструмлення споживачів із лютого.

Загалом без світла у вівторок одночасно залишилося майже 2 мільйони абонентів у 12 областях:

 • Вінницькій області,
 • Дніпропетровській області
 • Донецькій області,
 • Запорізькій області,
 • Києві та Київській області,
 • Кіровоградській області,
 • Миколаївській області,
 • Одеській області,
 • Полтавській області,
 • Харківській області,
 • Хмельницькій області,
 • Черкаській області.

"Це найбільша кількість одночасно знеструмлених споживачів починаючи з лютого, коли завдяки зусиллям енергетиків, зокрема атомників, вдалося додати генерації в систему та скасувати графіки відключень електроенергії", - зазначають у Міненерго.

Як зазначається, наразі причиною відключень стала розсинхронізація енергосистеми України через надзвичайну ситуацію, яка відбулася в оператора системи передачі електроенергії 30 травня близько 13:00.

Як пояснюють у міністерстві, це призвело до аварійних відключень та тимчасового знеструмлення абонентів.

"Генерація повністю покриває потреби споживачів, відключення абонентів не планувалося", - йдеться у заяві.

У ДТЕК Ріната Ахметова, причиною відключень стало спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі. Нині електропостачання відновлюють.

Для встановлення причин масових відключень та недопущення їх повторення глава Міненерго Герман Галущенко доручив Державній інспекції енергетичного нагляду негайно створити комісію для оперативного вивчення цієї ситуації.

Байками про розсинхронізацію енергосистеми України команда найвеличнішого лідора Всесвіту Володимира Зеленського готує його лохторат до підвищення тарифів на електроенергію.

Вчорашніми відключеннями електроенергії олігархи, які окупували енергетичну систему України, показали приклад того, що буде відбуватися, якщо уряд Зеленського-Шмигаля не підвищить тарифи для населення.

Одразу після цього вперше з'явилася інформація про те, що з 1 червня для українців підвищать тариф на електроенергію для населення у зв'язку з тим, що країні необхідні кошти на відновлення інфраструктури.

Після підвищення тарифів на електроенергію з 1 червня суми платіжок українців зростуть приблизно на 250 гривень. Цей крок необхідний для відновлення енергосистеми.

Про це заявив сьогодні міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє Міненерго.

За словами Галущенка, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, запропонувала міністерству у два етапи підняти тарифи для споживачів до ринкового рівня. Першим етапом пропонувалося підняти тариф до 2,88 грн/кВт-год.

«Але ми бачимо можливість встановлення тарифу на рівні 2,64 грн/кВт-год. Це мінімальний тариф, який дозволить утримати енергосистему», – пояснив Галущенко.

Підняття тарифу збільшить середню суму в платіжці за електроенергію для однієї родини орієнтовно до 250 гривень.

Про підготовку Уряду до підвищення тарифів на електроенергію "Останній Бастіон" повідомляв ще в квітні.

Обленерго в Україні контролюють кілька бізнес-груп.  І саме вони зацікавлені в тому, щоб уряд підвищив тарифи на електроенергію для населення.

Це VS Energy, за яким стоять інтереси підсанкційних росіян Олександра Бабакова, Євгена Гінера та Михайла Воєводіна. Компаніям з їхньої орбіти належать сім підприємств: «Рівнеобленерго», «Житомиробленерго», «Чернівціобленерго», «Кіровоградобленерго», «Херсонобленерго».

Енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова контролює чотири компанії з продажу та постачання електроенергії: «Донецькобленерго», «Дніпрообленерго», «Київенерго» та «Крименерго».

Експортувати вироблену електроенергію можуть, а виробляти не можуть_1

Контрольні пакети ще трьох обленерго – «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго», «Полтаваобленерго» – належить фірмам з орбіти олігарха Ігоря Коломойського та росіянина Костянтина Григоришина.

Через низку фірм Григоришин володіє ще двома обленерго: «Луганське енергетичне об’єднання» та «Вінницяобленерго». Співвласником «Вінницяобленерго» є також фірма ICU, де до приходу на держслужбу та ще до «Рошен» працював нинішній голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Експортувати вироблену електроенергію можуть, а виробляти не можуть_3

Ще два обласні підприємства з продажу та постачання електроенергії – «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» – належать компаніям з орбіти братів Ігоря та Григорія Суркісів.

Експортувати вироблену електроенергію можуть, а виробляти не можуть_5

Також два обленерго – «Закарпаттяобленерго» та «Волиньобленерго» – належать фірмам, пов’язаним з депутатами від проросійської забороненої партії ОПЗЖ​ Сергієм Льовочкіним та Юрієм Бойком.

Експортувати вироблену електроенергію можуть, а виробляти не можуть_7

"Харківобленерго" частково також контролюється депутатом від ОПЗЖ Вадимом Новинським.

Як бачимо, більша частина Обленерго та енергорозподільчих мереж в Україні контролюється російськими та проросійськими олігархами та колаборантами із забороненої в Україні партії ОПЗЖ.

Результати передачі стратегічних підприємств в руки "ефективних управлінців" сьогодні кожен українець відчуває на собі.

Олігархи та вороги українського народу, які роками грабували українців, встановлюючи захмарні тарифи на електроенергію, сьогодні заявляють про те, що вони не мають достатньо коштів, щоб відновити енергорозподільчі потужності своїх приватних підприємств.

Тож українцям слід задуматися над тим, кого вони обирають у владу. Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Кабінет міністрів готує підвищення вартості електроенергії, - Олексій Кучеренко
10 травня, 16:00
Політика
Цікаве попереду… об’єднуємося в боротьбі з комунальною мафією.
08 травня, 09:45
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
25 квітня, 09:00
Політика
Уряд може не уникнути рішення щодо перегляду тарифу на електроенергію, бо «енергосистемі потрібні кошти на відновлення».
22 квітня, 09:05
Полтава
Комунальна мафія Полтаватеплоенерго в змові із суддівською мафією продовжує тероризувати споживачів.
20 квітня, 15:35